999 rezultate për

schic

Ylli holandez i Romës huazohet te Leipzig Pasi dështoi të merrte Milon Rashicën nga Werder Bremeni, Leipzig arriti të siguronte një përforcim për krahët e sulmit.
Schick bind Leipzig, klubi gjerman nis bisedimet me Romën Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsmann është i vetëdijshëm se për shkak të pandemisë së COVID-19, që ka prekuar jo pak fi
Dortmund dhe Leipzig ndajnë pikët duke shënuar plot 6 gola (VIDEO) Dortmundi nuk ka arritur të ruaj avantazhin e dyfishtë të pjkesë së parë për të mundur Leipzigun kryesues. Dueli i z
Përfundon me rezultatin e ngushtë pjesa e parë në sfidën Roma-Empoli (VIDEO) Roma arriti ta zhbllokonte shumë shpejt sfidën duke shënuar që në minutën e 9’ me Stephan El Shaarawy me një super gol n
Formacionet zyrtare: Roma - Milan Roma dhe Milan do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Stadio Olimpico" për kryendeshjen e javës së 22 në Serie A.
Shqiptarët ankohen te SHBA për keqtrajtim nga Serbia Kryetari i Bujanocit, Shaip Kamberi ka pritur në takim sekretarin e dytë të Ambasadës së SHBA-së në Beograd, Adam Schick
Roma i luan gjithçka për përmbysjen, dalin formacionet zyrtare Roma dhe Liverpool do të përballen sonte me njëra-tjetrën për gjysmëfinalen e dytë të UEFA Champions League. Roma do
Schick beson se Roma do ta përsërisë të njëjtën ndeshjes si me Barcelonën Patrik Schick beson se Roma ka mundësi të përsëritë triumfin historik kundër Barcelonës dhe të shënojë tri gola të mërku
"Mund të përmbysim ndeshjen kundër Liverpoolit" Sulmuesi i talentuar Patrick Schick beson se Roma mund ta përmbysë rezultatin kundër Liverpoolit. “Ashtu si kundër Ba
Ka gol në ndeshjen Roma - Chievo (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh ndaj Chievos në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi Patrick Schick n
Schick: Jam i lumtur që shënova golin e parë në Serie A Patrik Schick shënoi sot golin e parë në Serie A me fanellën e Romës, duke thënë se ka pritur për një kohë të gjatë.
De Rossi dhe Schik përfshihen në skuadër për ndeshjen me Beneventon Roma ka përfshirë dyshen Daniele De Rossi dhe Patrik Schick në skuadrën për ndeshjen ndaj Beneventos. Ashtu si italia
Roma hidhet në sulm për yllin e Atleticos së Madridit Skuadra e Romës është në kërkim të një anësori, i cili do të vinte si zëvendësues i Edin Dzekos. Sulmuesi Patrick Sch
Profecia e Di Francescos, Juvnetusi humb nga goli i Dzekos Kërkon një Romë të vendosur në Torino tekniku Eusebio Di Francesco, i cili përgatiet për sfidën e luftuar me bardhezinjt
Schick mendon që të largohet nga Roma Patrick Schick e ka pranuar se mund ët largohet nga Roma, për në skuadër më të madhe, e cila paguan edhe më shumë para
Schick ka disa fjalë për kalimin në Romë Roma dhe Sampdoria kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit të talentuar, Patrik Schick. Lajmin e ka kon
Juventus i afrohet nënshkrimit, lojtari sëmuret me zemër Juventusi mund të braktisë lëvizjen e saj prej 26 milionë paund për Patrik Schick pas asaj çka ka dëshmuar një mjek.
Patrik Schick kalon vizitat mjekësore tek Juventus, gati prezantimi Juventus është shumë pranë zyrtarizimit të blerjes së Patrik Schick. Juventus kështu arrin marrëveshjen me çekun edh
Mes Ibrës dhe Bergamp, Schick ka shënuar këtë perlë në sezonin e fundit (VIDEO) Juventus ka zyrtarizuar sot transferimin e Patrik Schick nga skuadra e Sampdorias për 30.5 milionë euro. Shumë do të tho
ZYRTARE/ Mbërrin në Torino blerja e parë e Juventusit për sezonin e ri (FOTO) Juventus zyrtarizon blerjen e parë për sezonin e ri. Bëhet fjalë për talentin e Sampdorias Patrik Schick. Sulmuesi çek k