999 rezultate për

sazan

Sazan Guri tregon 7 arsye pse nuk ka rrezik nga tërmeti në Tiranë: Flini të qetë! Gjeologu dhe ambientalisti Sazan Guri ka renditur 7 arsye se pse sipas tij banorët e kryeqytetit nuk duhet të kenë frikë
"Do të të bëjmë 500 copash", Sazan Guri kërcënohet me jetë Ambientalisti Sazan Guri ka treguar se është kërcënuar me jetë për shkak të solidaritetit që ka treguar me banorët e Ast
Sazan Gurit i bie proteza në emision live (VIDEO) Sazan Guri pati një moment të sikletshëm gjatë një interviste në televizionin "Scan" teksa duke folur i doli proteza nga
Sazan Guri puth Sonila Meçon LIVE në emision (VIDEO) Gjatë emisionit 360grade të Artur ZHEJI-t, mbrëmjen e të enjtes ka pasur një moment “pikant”, kur ambientalisti i njohur
Gjendet gomonia e mbytur përballë Sazanit, çfarë ndodhi me drejtuesit Një gomone është gjetur e përmbytur në det të hapur 10 milje përballë Sazanit gjatë orëve të para të ditës së sotme.
Surprizë e pakëndshme: Moti i keq bllokon 50 turistë në Sazan Nga një mot i nxehtë me diell përvëlues, Shqipëria sot ka ndërruar "faqe". Që në orët e para të mëngjesit, shqiptarë
Sazan Guri humb toruan e kërcënon hapur: T'a tregoj unë vendin ty! (VIDEO) Ambientalisti Sazan Guri ka pasur një përplasje të nxehtë me Ilir Demalian, i cili po fliste direkt nga SHBA. Gjatë n
Sazan Guri: Viçin e kam kushëri të 7-të (VIDEO) Ambientalisti i njohur Sazan Guri mbetet një ndër personat më interesantë në Shqipëri, kjo për shkak të karakterit, anga
Tjetër goditje për Bashën, Sazan Guri braktis listën e PD-së Sazan Guri u bë pjesë e listës së PD-së në Berat, por 1 ditë pas publikimit të listës ka deklaruar se nuk e gjen vetën n
Identifikohet kufoma e gjetur dje në Sazan Është identifikuar trupi i pajetë që u gjen në Sazan të Vlorës, ditën e djeshme. Mësohet se viktima është Ardian Hidaj
Peshkatarët gjejnë një tjetër kufomë në Sazan Një kufomë është gjetur në ujërat shqiptar mes ishullit të Sazanit dhe Gadishullit të Karaburunit. Kufoma mashkull u
Ishulli shqiptar që po mahnit mediat botërore (FOTO LAJM) Media të tilla si Fox News, Atlas Obscura apo The Sun raportojnë se tashmë Ishulli i Sazanit do të hapet për turistët, d
EMRI/ Identifikohet trupi i pajetë që u gjet nga peshkatarët në Sazan Mëngjesin e sotëm në Vlorë u gjet kufoma e një personi të mbytur rreth një 1 milje larg ishullit të Sazanit. Mësohet
Peshkatarët gjejnë një kufomë të mbytur në Sazan Peshkatarët në Sazan kanë zbuluar një kufomë në det rreth një milje larg Sazanit. Mësohet se peshkatarët kanë lajmër
Zbulohen mbetjet e një skafi mes Karaburunit dhe Sazanit Mësohet se një peshkarexhë ka gjetur mbetjet e një skafi mes Karaburunit dhe Sazanit në Vlorë. Mbetjet e skafit kanë
Rekord droge, kapet mbi 1 ton hashash në Sazan Policia Kufitare e Vlorës ka sekuestruar një gomone me gjatësi 9.3 m e gjatë dhe 2.6 metër e gjërë në të cilën janë gjet
Sekuestrohet gomonia në Sazan, e braktisur por plot me drogë Policia bregdetare bën me dije se ka gjetur një gomone të braktisur pranë Sazanit, brenda të cilët gjenden pako me lëndë
Mbytet gomonia në Sazan, shqiptari dhe italiani ia hedhin paq Një shqiptar dhe një italian kanë shpëtuar paq, teksa gomonia e tyre u përpi nga deti. Policia bën me dije se në gomo
Policia shqiptare e italiane bashkë për të kapur në det gomonen me dy shqiptarë, por ja çfarë ndodh Policia Kufitare në Vlorë ka njoftuar për një tjetër operacion të përbashkët mes Policisë Kufitare, Delta Forcë, DVP Vlo
Kush tha që humbi Sazan Guri?! Ja akuzat që hedh për Donald Lu-në (VIDEO) Shumë qytetarë janë bërë kureshtarë mbi faktin se përse nuk po ndihej Sazan Guri për ccështjen e plehrave ndërkohë që ai