999 rezultate për

savic

E BUJSHME/ Mourinho i fiksuar pas Strakoshës Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka piketuar dy futbollistët e Lazios, mesfushorin serb Sergei-Milinkovic Savic dh
Reali i "fiksuar" pas mesfushorit të Lazios, ofron para dhe James Rodriguez Florentino Perez nuk heq dorë nga Sergej Milinkovic-Savic. Presidenti i Realit të Madridit është i fiksuar pas mesfus
Milinkovic-Savic drejt La Liga Merkato e janarit vjen dhe bashkë me ta nisin edhe sirenat për Sergei Milinkovic Savic. Siç raporton "Corriere dello Spo
ZYRTARE: Ylli i Malit të Zi mungon përballë Kosovës Përveq që Kosova ka lojtar mjaftë kualitativ, Mali i zi në ndeshjen e sotme do ta ketë edhe një problem tjetër. Atyre
E BUJSHME/ Manchester United arrin akordin me Milinkovic-Savic Pas largimit të Pogba, i cili pritet të ndodhë së shpejti, Manchester United është në kërkim të një zëvendësuesi. "Dj
Manchester United bën ofertën e parë zyrtare për Milinkovic-Savic Sergej Milinkovic-Savic është përfolur për një transferim të mundshëm në Juventus dhe PSG. Por Manchester United tani
Milinkovic-Savic pritet të jetë zëvendësuesi i Pogba te United Sergej Milinkovic-Savic është përzgjedhur futbollisti që do të zëvendësoj Pogban te Manchester United. Francezi prite
A po shkon Milinkovic te PSG, kjo është deklarata e Tares Drejtori sportiv i Lazios, ish-futbollist i kombëtares së Shqipërisë, Igli Tare, në një intervistë dhënë për "Le Parisie
Milikovic-Savic refuzon PSG-në, mesfushori do Realin ose Juven Dukej sikur ishin ditët vendimtare të transferimit të mesfushorit të Lacios Sergej Milinkovic Saviç drejt PSG. Mirëpo
Ylli i Lazios shumë pranë kalimit te PSG Mesfushori i Lazios Sergej Milinkovic-Savic raportohet se është shumë afër për t’ju bashkuar Paris Saint-Germain për 80
Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic. Presidentët e klubeve Andrea
Juventus arrin akordin me Milinkovic-Savic Juventus tashmë po punon fortë për të ndërtuar një skuadër të denjë për sezoni e ardhshë. Pas blerjes së Aron Ramsey
Shkelmoi kundërshtarin, merret vendimi për Milikonvic-Savic Lazio-Chievo 1-2 ishte ndeshja më e çuditshme e javës së shkuar në Serie A, duke qenë se veronezët, që kanë prerë biletë
Zidane nuk ngopet, synon dhe Milikovic-Savic Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali me synimin për fituar sërish trofe duke nxjerrë "Los Blancos" nga situata e vështrë
Milani dhe Interi në luftë për Milinkovic-Savic Pavarësisht nga një sezon më pak emocionues tek Lazio, Milinkovic-Savic mbetet një nga më të kërkuarit në merkato, shkr
Lotito: Refuzova 160 milion euro për Milikovic-Savic Claudio Lotito ka rrëfyer prapaskenën e merkatos së verës që lamaë pas. Presidenti Lazios ka treguar se gjatë merkatos
Lotito: Refuzova 160 milionë euro për Milinkovic-Savic Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka thënë se ai e kishte refuzuar një ofertë prej 160 milionë euro për mesfushorit s
Milani ngelet duarbosh, Milinkovic-Savic do qëndrojë gjatë te Lazio Agjenti i futbollistit të Lazios Sergei Milinkovic-Savic, Mateja Kezman, ka hedhur poshtë thashethemet për një transferi
Nuk mjafton supergoli Milikovic-Savic, Lazio e Strakoshës bllokohet nga Torino (VIDEO) Lazio e Thomas Strakoshës ka shpërdoruar një mundësi të mirë për të marë 3 pikë në Olimiko. Skuadra e drejtuar nga Simon
Sergej Milikovic-Savic realizon supergol për Lazion (VIDEO) Sergej Milikovic-Savic ka shënuar një gol spektakolar në minutën e 62 duke barazuar rezultatin ndaj Torinos. Lazio k