999 rezultate për

savage

Reperja e njohur e "Savage" plagoset me armë zjarri, arrestohet personi që e shoqëronte (VIDEO) Megan Thee Stallion, një nga reperet më të suksesshme të momentit, ka bërë me dije se është qëlluar disa herë me armë z
Arrestohet ylli i Manchester City, shkak bëhet e ish e dashura Mbrojtësi i Manchester City, John Stones, është shoqëruar në polici ditët e fundit. Anglezi ka dhënë deklaratën e tij pa
Rihanna është gati të zëvendësojë fuqishëm Victoria’s Secret! Flet vetë sfilata (FOTO LAJM) Rihanna prej disa kohësh është larguar nga muzika dhe vëmendjen e saj e ka përqendruar tek biznesi i të brendshmeve.
Rihanna “zjarr” në fotot e fundit (FOTO LAJM) Rihanna ka treguar gjoksin e saj derisa ka bërë një foto tepër seksi para se të fillojë fushatën e saj të re për linjën
Mbrojtësi anglez ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna Edhe pse prej nëntë vitesh ishin bashkë, mbrojtësi i Manchester City-t, John Stones ka vendosur ti japë fund lidhjes me
Mbrojtësi anglez i "pashpirt", ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna (FOTO LAJM) Merr fund pas nëntë vitesh historia e dashurisë ndërmjet mbrojtësit të Manchester Cityt, John Stones, dhe të fejuarës së
Mungesa e dytë, ja si justikohet Balotelli (FOTO) Protagonist në fushë, protagonist edhe jashtë saj. Pas polemikave që shkaktoi me mungesën e vetëshpallur në fundjavë nda