999 rezultate për

sava

Rihanna “zjarr” në fotot e fundit (FOTO LAJM) Rihanna ka treguar gjoksin e saj derisa ka bërë një foto tepër seksi para se të fillojë fushatën e saj të re për linjën
De Vrij: Sot duhet të ruanim avantazhin, ndërsa të enjten na duhej të përmbysnim disavantazhin Pas vërshëllimës së trefishtë, Stefan de Vrij nuk ka përmbajtur entuziazmin e tij për fitoren e rëndësishme me rezultati
City i çmendur, i mjoftojnë 20 minutat e fundit për të përmbysur disavantazhin e 2 golave (VIDEO) Ndeshja mes Sëansea City dhe Manchester City e vlefshme për FA CUP dhuroi pafund emocione. Skuadra vendase do të k
Rennes fundos Arsenalin pretendent (VIDEO) Skuadra franceze Rennes ka marë një rezultatat fantastic në shtëpi përballë Arsenal, shkruan Albeu.com Edhe pse pothu
Prifti ortodoks ka hall tjetër, nëse bëhet shkëmbimi humbet populli serb në Kosovë Igumeni i Manastirit të Deçanit, Sava Janjiq, ka tërhequr vërejtjen se për shkak të disa zgjidhjeve politike që përmende
E vrau babai, hallat tregojne sekretin e dhimbshëm të Anxhelinës Rikthehet në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” në News 24 historia e Anxhelina Petros, vajzës që u vra dhe u gropo
Mbrojtësi anglez ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna Edhe pse prej nëntë vitesh ishin bashkë, mbrojtësi i Manchester City-t, John Stones ka vendosur ti japë fund lidhjes me
Mbrojtësi anglez i "pashpirt", ndahet nga e fejuara dhe i pushon të gjithë familjen nga puna (FOTO LAJM) Merr fund pas nëntë vitesh historia e dashurisë ndërmjet mbrojtësit të Manchester Cityt, John Stones, dhe të fejuarës së
Lazio e Strakoshës, e mbyll pjesën e parë në disavantazh ndaj Torinos (VIDEO) Lazio e Thomas Strakoshës, e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh ndaj Torinos, teksa për Beloti ka mposhtur Strakosh
Historiani hedh poshtë tezën e Mustafa Nanos: Nëna e Skënderbeut, 100% shqiptare Nga Ilmi Veliu* Në vitet e tetëdhjeta, për shkak të interesimit tim të madh për të kaluarën shqiptare dhe hulumtimeve
Prifti qe u prishi planet serbëve! Nga Ervin Shkulaku E gjitha filloi me një deklaratë të priftit ortodoks Sava Janiq para pak ditësh i cili tha
Britani e Madhe, ditëlindja e Elisabetta II, protagonistja e vërtetë është Savannah (VIDEO) Ka qenë Savannah Phillips, mbesa e Elisabettes II dhe kushërira e princit Georgge, protagonistja e vërtetë e ditës së fe
Çmendet Laçi, përmbys disavantazhin prej 2 golash ndaj Skënderbeut (VIDEO) Dukej si e mbaruar por jo për Laçin.Edhe pse u gjend në një disavantazh prej dy golash, laçjanët bënë çmendurinë duke e
Inteligjenca artificiale, këto janë dobitë dhe disavantazhet e përdorimit në vendet e punës Në një kohë kur inteligjenca artificiale tejkalon kufinjtë e industrisë teknologjike, puna për qeniet njerëzore mund të
Aubameyang rikthen në jetë Arsenalin, shkurton në 2-1 disavantazhin (VIDEO) Arsenali ka rihapur ndeshjen përball Brightonit. Brightoni arriti të befasojë Arsenalin duke u shënuar dy gola për ep
Neymar luan keq me portierin dhe mbrojtësit për të shënuar një super gol (VIDEO) PSG është rikthyer tek fitorja pas disfatës me Realin e Madirit. Këtë herë ata u ndeshjën me Strasburgut, ndaj të ci
Përfundon pjesa e parë në Anfield, Liverpool e sheh veten në disavantazh ndaj WBA (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë në "Anfield Road" mes Liverpoolit dhe WBA, ndeshje kjo e vlefshme për FA Cup. Të kuqtë e
Çmendet Bayerni, barazon brenda 4 minutash disavantazhin prej dy golash (VIDEO) Bayern Munivch u zgjua. Dkej sikur ishte i fjetur teksa Hoffeinhaimi arriti ta gjejë dy herë rrjetën me anë të Uth dhe G
Milan e sheh veten në disavantazh, Verona zhbllokon sfidën (VIDEO) Milani i Gattusos e gjen veten në disavantazh falën golit të Caracciolos në minutën e 24. Goli erdhi si pasojë e një
Zidane i sigurtë: Barcelona është larg, por jo e paarritshme Zinedine Zidane, trajneri francez i Realit të Madridit nuk e priste që skuadra e tij të ishte -10 pikë nga Barcelona në