999 rezultate për

saunders

Nëna e binjakëve shkon të bëjë ekon dhe nuk i beson dot ekranit Njihuni me Casey Saunders, në krye të fotos. 27-vjeçarja rezidente ne Kolorado sapo bëri diçka pothuajse të pamundur – a
Skandal në boks, kampioni i botës me doping Kampioni i botës në peshat e mesme në kategorinë WBO, Billy Joe Saunders ka rezultuar pozitiv në testet antidoping. Boks
Familja Kardashian bëhet “gazi i botës” në sy të të gjithëve Dy prezantueset britanike Dawn French dhe Jennifer Saunders janë bërë të famshme me emisionin e tyre televiziv “French a