999 rezultate për

sassuolon

Juventusi mori 3 pikë ndaj Sassuolos, por humbi 2 lojtarë Juventusi ka mposhtur Sassuolon me rezultat 3-1 në ndeshjen e javës së 17-të të Serie A. Zonja e Vjetër e nisi shumë
Interi likujdon Sassuolon (VIDEO) Interi ka fituar 3-0 ndaj Sassuolo. Skuadra e Contes kaloi në epërsi me golin e Alexis Sanchez. Dhjetë minuta kalu
Pas barazimit me Sassuolon vjen një tjetër lajm i keq për Interin, pezullohet me 3 ndeshje mbrojtësi Telashe për Interin e Antonio Conets, sepse pas barazimit të beftë 3-3 kundër Sassuolos në "Sna Siro" mbrëmjen e djeshme
Conte para ndeshjes me Sassuolon: Do bëjmë ndryshime, çdo ndeshje e kemi si një finale Pasi e nisi me fitoren 2-1 në ndeshjen e prapambetur ndaj Sampdorias, Interi do të rikthehet sërish në terrenin e “San S
E goditi me top para ndeshjes, Cornelius fton për birrë tifozin (Video) Ishte një gjuajtje normale gjatë nxehjes para ndeshjes me Sassuolon, ajo e sulmuesit Andreas Cornelius, por topi përfund
Strakosha para ndeshjes me Sassuolon: Jemi të dënuar të fitojmë Thomas Strakosha e di që Lacios nuk i lejohen më gabimet nëse kërkon që sezonin e ardhshëm të luajë në kompeticionin më
Gatusso: Mendojmë për Sassuolon dhe Chievon, pastaj për derbin Milan do të presë në "San Siro" Sassuolo-n për javën e 26-të të Serie A, për këtë ndeshje në konferencë për shtyp doli
Ronaldo me shokë mposhtin në transfertë Sassuolon (VIDEO) Juventus ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertë ndaj Sassuolos me rezultatin 0-3 në "Mapei Stadium – Città
Mposht Sassuolon, Napoli kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Itaisë (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Sassuolos me rezultatin 2-0, në kuadër të 1/8 e finales në Kupën e
Roma i rikhthehet fitores në Serie A, mposht në shtëpi Sassuolon (VIDEO) Roma ka fituar sonte kundër Sassuolos me rezultatin 3-1 në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme për javën e 18 të Serie
Napoli nuk fal, mposht në shtëpi Sassuolon (VIDEO) Napoli ka mposhtur sot Sassuolon me rezultatin e përgjithshëm 2-0 në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për javën e 8 të Se
Mposht Sassuolon, Milan i rikthehet fitores në Serie A (VIDEO) Milan ka marrë një fitore të rëndësishme sonte kundër Sassuolos me rezultatin 1-4 në "Mapei Stadium". Franck Kessie
Ronaldo "ngatërron" Sassuolon me Barcelonën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Juventus është përballur me Sassuolon ndaj të cilës ka fituar me rezulatat 2-0. E veçanta e kësaj nd
Spalletti “harron” Sassuolon, përgatit ndryshimet për sfidën me Torinon Humbja me Sassuolon nuk la aspak shije të mirë në ambientin zikaltër dhe i pari që e di mirë këtë është pikërisht trajne
Spalleti karikon Interin para dy finaleve me Sassuolon dhe Lazion Interi ka dy finale para me të cilat do të vlerësojë sezonin si pozitiv ose negativ. Sassuolo këtë të shtunë dhe një jav
​Benevento një ndeshje larg thyerjes së rekordit të Unitedit Benevento është vetëm 90 minuta larg thyerjes së një rekordi të zi të Manchester United, atë të 13 humbjeve radhazi në k
Napoli thyen Sassuolon në "San Paolo", rimerr kryesimin (VIDEO) Napoli ka mundur me rezultatin 3-1 në "San Paolo" Sassuolon në xhiron e 11-të në Serie A. Napolitanët e mbyllnin pje
Juve e frikshme, mund lehtësisht Sassuolon (VIDEO) Juventus vijon diktatin e saj në Seria A. Bardhezinjtë fitojnë me lehtësi 2-0 ndaj Sassuolos, në një ndeshje që e mbyllë
Memushaj i bindur: Fitojmë me Sassuolon dhe mbijetojmë Ledian Memushaj beson ende te mbijetese e Pescarës në Serinë A, edhe pse renditja në fund të klasifikimit me vetëm 9 pik
Zyrtare/ Atletico transferon futbollistin kroat Skuadra e Atletico Madridit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Sassuolon për transferimin e mbrojtësit kroat, Sime