999 rezultate për

sarrit

Taktikat e Sarrit e penalizojnë Douglas Costën, Bayerni i gatshëm ta kthejë në Munih Forma e mirë e Paulo Dybalës e ka detyruar trajnerin e Juventusit Maurizio Sarri që të luajë me skemën 4-3-1-2, rreshtim
Nuk është pjesë e planeve të Sarrit, ylli i Juventusit pranë huazimit Marko Pjaca nuk bën pjesë në planet e Maurizio Sarrit dhe drejtuesit e Juventusit kanë vendosur ta huazojnë sërish, me q
Sarrit nuk i intereson shumë si ndjehet Dybala Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka refuzuar të komentojë reagimin nga Paulo Dybala pas zëvendësimit në ndeshjen ku
Operohet Khedira, ja sa do mungojë për Juventusin Juventusi do të mbetet tre muaj për Sami Khediran shkaku i lëndimit që ka pësuar në gju. Mesfushori gjerman së fundmi
E TURPSHME/ Shikoni si e shan Ronaldo Sarrin (VIDEO) Raportet mes Cristiano Ronaldos dhe trajnerit Mauricio Sarri janë të acaruar. Një video e publikuar nga "Gazetta dell
Ish-presidenti i Juventusit i jep të drejtë Sarrit dhe jo Ronaldos Të gjithë kundër Ronaldos. I fundit që del kundër ylli portugez është një gurë e njohur e Juventusit, pikërisht ish-pres
Buzëqeshin tifozët e Juves, Sarrit i rikthehen nga dëmtimi 3 lojtarë Pas fitores ndaj Interit në “San Siro” dhe vendit të parë në kampionatin italian, për Juventusin vijnë lajme të mira edh
Shënoi në Champions, Higuain mohon "ringjalljen" falë Sarrit Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain ka rigjetur golin në Champions League pas 18 muajsh, pasi shënoi golin e parë për
Conte kunja Sarrit: Boll me ankesa, tani je tek pjesa e të "fortëve" Deklarata e Mauricio Sarrit, pas barazimit të Juves 0-0 ndaj Fiorentinës, ku shprehej se të luash në orën 3 të drekës ës
Nuk bëjnë pjesë në planet e Sarrit, Juventus nxjerr në shitje 2 yjet në merkaton e janarit Gjatë merkatos së janarit, Juventus do të tentojë të shesë dy lojtarët, Mario Mandzukic dhe Emre Can të cilët mbetën jas
Lindin problemet e para të Sarrit me Juventusin, trajneri nuk e lë dot duhanin Maurizio Sarri mund të rikthehet në stol kundër Napolit, por e ka mërzitur klubin duke refuzuar të heqë dorë nga duhani
Mësohet gjendja shëndetësore e Sarrit: A do jetë kundër Napolit? Maurizio Sarri nuk mundi të drejtonte Juventusin në ndeshjen e parë të Seria A kundër Parmës për shkak të sëmundjes së p
E BUJSHME/ Sarrit nuk i ndahet zemra për Hysajn, kërkon ta marrë te Juventus Juventusit i rikthehet interesi për Elseid Hysajn. Maurizio Sarri e njeh mirë shqiptarin dhe e çmon së tepërmi cilësitë
"Më bindi loja e Sarrit", De Ligt flet si juventin: Zgjodha Juventusin për asrye se… Lojtari më i ri i Juvenstusit dhe një ndër blerjet më të bujshme të kësaj merkatoje në Itali dhe jo vetëm Matijs De Ligt
Cancelo nuk bën pjesë në planet e Sarrit, portugezi pritet të largohet Në ditët pasardhëse pritet që,Joao Cancelo, t’i thotë lamtumirë, skuadrës së Juventusit. Portugezi me karakteristikat
Juventus i frikshëm, kështu do duket ekpi i Sarrit (FOTO LAJM) Juventusi ka hyrë fuqishëm këtë sezon në merkato. Pasi firmosi me Maurizo Sarrin, bardhezinjtë tashmë po ndërtojnë një s
De Laurentiis i hap sfidë Sarrit: Njeri që rri gjithë kohës me tuta, Napoli do ta mposhtë Aurelio De Laurentiis i përgjigjet Sarri-t vetëm disa minuta pasi ish-trajneri i kaltër u prezantua tek Juventusi. Pr
Barzagli mbetet te Juventusi, tashmë si ndihmës i Sarrit Andrea Barzagli deklaroi në fund të sezonit se do të largohej nga futbolli i luajtur, duke pasur një ndarje mesh lotësh
Momenti më i vështirë i Sarrit si trajner i Chelseas Maurizio Sarri largohet nga Chelsea pas një viti për të marrë drejtimin e Juventusit në Serie A. Tekniku italian gjat
Juventus nuk heq dorë nga Hysaj, kërkon hyjnë ulje çmimi Juventusi është shumë pranë Mauricio Sarrit, i cili do të marrë në këtë formë trashëgiminë e Masimiliano Alegrit. Is