999 rezultate për

sarri

Klopp kërkon falje: E respektoj Sarrin Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp ka kërkuar falje sa i përket deklaratave lidhur me etiketimin e Juventusit si favori
Plotësohet Juventusi, zbrazet tërësisht infermieria Në prag të turit të forcës, me ndeshje mes kampionatit, Kupës së Italisë dhe Ligës së Kampionëve, Maurizio Sarri mund të
Mungesa e Ronaldos, Sarri: Nuk mund të luajë gjithmonë Ronaldo nuk u ftua farë në ndeshjen ndaj Brescias në fundjavë dhe për këtë Sarri e ka një arsye. Sipas italianit, CR7
Befason Sarri, nuk grumbullon CR7 për ndeshjen ndaj Brescias Kur pritej që nesër të zbriste në fushë kundër Breshias, trajneri i Juventusit Mauricio Sarri ka vendosur të mos e grumb
"Ishte e qartë që ky kampionat do të ishte ndryshe" Sarri flet para ndeshjes me Brescian Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dalë në një konferencë për shtyp para ndeshjes së ditës së nesërme përballë Bre
Sarri merr në ekipin e parë sulmuesin e Kombëtares shqiptare Sulmuesi i Kombëtares shqiptare Xhiakomo Vrioni u transferua në merkaton e janarit nga radhët e Çitadelës në Serinë B dr
"Sarri e ka fajin", Moggi: Nuk duhet të lejohet që Interi të fitojë titullin Humbja 2-1 e Juventusit ndaj Veronës në fundjavën që lamë pas, ka sjellë reagime të shumta nga tifozët bardhezi, por jo
Formacionet zyrtare: Milan-Juve, startojë CR7 dhe Ibra (FOTO LAJM) Milani dhe Juventusi do të luajnë në San Siro 20:45 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.
Sarri para ndeshjes me Milanin: E kam mbështetjen e klubit Ditën e enjte në Stadiumin Giuseppe Meazza, në ndeshjen e parë të fazës gjysmëfinale të Kupës së Italisë Juventusi do të
Pas Sarrit, Andrea Agnelli darkon me Nedved dhe Paraticin Pas darkës me trajnerin Maurizio Sarri, presidenti i Juventusit Andrea Agnelli dhe dy drejtuesit e lartë Pavel Nedved e
Lajmet për shkarkim, reagon Sarri: Te Juventusi ka gjithmonë presion Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka folur rreth presionit qw e shoqwron gjatw punws sw tij, italiani shprehet se nw
Shkarkohet Sarri? Angelli takim urgjent me teknikun Juventusi është një moment delikat, në kulmin e sezonit skuadra e drejtuar nga Sarri nuk po jep garanci dhe drejtuesit e
Juventusi tenton sërish Guardiolan Mauricio Sarri nuk po arrin të bindë drejtuesit e Juventusit të cilët po tentojnë përsëri të bindin trajnerin e Manchest
Sarri pranon humbjen dhe përgëzon Veronën: Fituan me zemër Juventus pësoi një humbje shokuese mbrëmjen e djeshme. Bardhezinjtë po udhëhiqnin me rezultatin 1-0, por më pas Verona b
Sarri jep lajmin e madh për Juven Maurizio Sarri deklaroi se rikthimi i Giorgio Chiellinit është shumë afër. Në një intervistë dhënë për "Football Ital
Sarri dëshiron një mbrojtës anësor, "piketohet" Palmeri i Chelsea Juventusi ka shfaqur probleme të mëdha këtë sezon nga krahët e mbrojtjes dhe tentativa për Kurzawan në Janar e konfirm
Formacionet e mundshme: Juve-Fiorentina, bardhezinjtë për të harruar humbjen ndaj Napolit (FOTO LAJM) Kampionati italian i futbollit do të vijë sot në ekranin e Supersport me disa sfida mjaft interesante, teksa gjithçka do
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Juve, Sarri befason me skemën Në San Paolo zhvillohet supersfida Napoli-Juve. Sarri ka befasuar me formacionin duke treguar dhëmbët ish-skuadrës së
Rikthimi në Napoli, tifozët e të kaltërve befasojnë Sarrin Ndeshja kryesore në kampionatin italian ditën e sotme është ajo mes Napolit dhe Juventusit. Takimi mes dy ekipeve ka
Befason Sarri, Juventusi mund të jetë skuadra e fundit që drejton Ish-trajneri i Chelsea është në vitin e tij të 30-të si trajner dhe me siguri ka arritur pikën më të lartë të karrierës