999 rezultate për

sarisalltik

Ledioni dhe Lori shkojnë në Sarisalltik pa Sarën (FOTO LAJM) Me anë të disa fotove të postuara në Instagram shihet qartë se Ledioni dhe Lori kanë shkuar në Sarisalltik pa Sarën.