999 rezultate për

sarandĂ

Qytetet në mbështetje, edhe Saranda proteston për Klodianin Protestat për Klodian Rashës tashmë prej disa ditësh janë shtrirë në të gjithë vendin. Në Sarandë sonte ishte protes
Pas Urës Vajgurore, ky qytet kërkon të ndryshojë emrin Këshilli Bashkiak i Urës Vajgurore vendosi pak ditë më parë vendosi ndryshimin e emrit të qytetit në Dimal, ndërsa i cil
FNSH në aksion, tronditet Saranda nga të shtënat e armëve Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbremëjn e sotme në Sarandë duke tronditur qytetarët. Krismat e armëve u dëgjua
Saranda shënon rastin e parë që nga shpërthimi i koronavirusit Saranda ka shënuar sot rastin e parë të koronavirusit, që nga shpërthimi i pandemisë. Mësohet se është një shtatase n
Tentoi të shkonte në Greqi por u dyshua për COVID 19, dalin analizat e qytetarit nga Saranda Një qytetar nga Saranda ka rezultuar negativ pas analizave të kryera ndaj koronavirusit. Rezultati ka ardhur mëngjesin e
Lajm i mirë nga Saranda, dalin përgjigjet e 4 të dyshuarëve për koronavirus Një lajm i mirë vjen nga Saranda. Janë bërë publike 4 përgjigjet e analizave që dyshoheshin për koronavirus, COVID-1
Blindohet Vlora e Saranda, kontrolle për kapjen e personave të rrezikshëm Efektivë të maskuar të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, në bashkëpunim me agjentë të antidrogës, po ushtrojnë prej dy d
Gruaja nga Saranda që rifilloi të jetojë pas 20 vitesh xhelozi e dhunë Kur Entela Gjoni, drejtoresha e shoqatës “Jona” në Sarandë më tregoi pak historinë e Ninës, nuk e mohoj që prisja të tak
Harrojeni Mihalin, shikoni çfarë bëhet nga Saranda në Vlorë (FOTO LAJM) Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, t
Sikur Mihali të ishte minoritar... Nga Ervin Qafmolla Nuk do kishte rrëshqitur kaq lehtësisht dhe argëtueshëm saga e egër e xanxarit Mihal Kokëdh
Saranda turistike e mbuluar me tymin e plehrave (VIDEO) Një re e madhe tymi ka mbuluar këto ditë Sarandën në kulmin e sezonit turistik. Sipas burimeve nbga vendngjarja bëhet
Kapen 72 kg drogë në Qafë Botë, arrestohet shoferi nga Saranda Një sasi prej 72 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policiai kufitare në Qafë Botë teksa transporto
Anija e linjës Sarandë-Korfuz pëson defekt në mes të detit, frikësohen pasagjerët Anija “Saranda Expres” me flamur shqiptar, e cila ben linjen Sarande-Korfuz në orën 16:45 ka pesuar defekt ne sistemin e
"Bën 1 500 euro", dalin përgjimet e grupit të vizave Policia arrestoi 32 persona dy ditë më parë si pjestar të një grupi ndërkombëtar të trafikimit të njerëzve. Mësohet se a
Nëna me dy fëmijë ndalohet nga policia greke, shokohen nga ajo që i gjejnë (FOTO LAJM) Policia greke në kufi ka arritur të interceptojë dhe në fund të vërë në pranga një 25 vjeçare nga Saranda, e cila po tra
Zbardhet Saranda, pamjet e dëborës në qytet (FOTO LAJM) Ulja e ndjeshme e temperaturave ka sjellë reshje të dëndura të dëborës në pothuajse të gjithë Shqipërinë. Kjo ka bër
Kurti flet për shëndetin e deputetes Bogujevci Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka njoftuar se deputetja e partisë së tij, Saranda Bogujevci është kthyer
Prekëse, mësoni pse deputetja Saranda nuk mori pjesë në votim Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Saranda Bogujevci, nuk ka mundur të jetë prezent për të votuar transformimin e Forcav
Vjehrra nga Saranda bën për spital babain e ish-nuses pas akuzave të rënda Pasi dëgjoi një lumë akuzash në drejtim të tij dhe të vajzës, se ai dhunonte dhe keqtrajtonte nipin, Enveri nga Kuçova,
Saranda, qyteti i bukurisë së kaltër Reportazh/ nga Fatbardha Bushi Dalëngadalë dita niset për në drejtim të qytetit të Sarandës. Zgjohet e rra