999 rezultate për

sara

Sherr masiv në Sarandë, të rinjtë rrihen me shkopinj druri (VIDEO) Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Sarandë dhe si pasojë një person mbeti i p
Kryetarja e Sarandës nuk di të mbajë pastër, gjobitet me 1.000.000 lekë Inspektoriati i Mjedisit ka gjobitur kryetaren e Bashkisë Sarandë dhe firmën e pastrimit Korsel për gjendjen e keqe të p
Njihuni me super-vilën ku u martua e kamura në para Sara Hoxha Sara Hoxha dhe Ledion Liço u kurorëzuar mbrëmjen e kaluar në ndërtesën përrallore të “Villës Erba”. Dyshja e famshme e s
Vlorë, vjehrra e motrës rreh nusen, teksa në Sarandë nusja rreh vjehrrën Raste e dhunës në familje, janë të përditshme. Protagonistë në të tilla ngjarje, janë të gjithë pjesëtarët e familjes, d
Babai i Emirit të Katarit, kush është miliarderi që zbarkoi me jahtin luksoz në Sarandë (FOTO LAJM) Një jaht luksoze me vlerë rreth 300 milion dollar zbarkoi sot në Sarandë, ndërsa mësohet se në të udhëtonte Hamad Bin Kh
Ngjarja, turisti polak për pak humb jetën në plazhin e Sarandës Hedhja me kokë në detin e Sarandës, për pak sa nuk i ka kushtuar jetën një turisti polak, i cili po pushonte në bregdeti
Me makinën plot me drogë drejt Greqisë, kush është sarandioti 18-vjeçar që u kap sot (FOTO LAJM) Rreth 18 kilogramë marijuanë janë kapur nga policia greke në kufirin me Shqipërinë. Lënda narkotike u sekuestrua në Saja
Mustafi largohet nga Anglia, këto janë skuadrat që e kërkojnë Futbollisti me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi, është përfolur se do të largohet nga klubi i tij aktual, Arsenali.
Bllokohen hotele të njohura në Tiranë, Durrës e Sarandë Strukturat e Hetimit Tatimor njofton se gjatë kontrolleve në terren janë konstatuar tatimpagues, të cilët ushtrojnë akti
Dështaku i Milanit transferohet tek Galatasaray Galatasaray ka arritur marrëveshje me Milanin për huazimin e sulmuesit portugez Andre Silva. Sipas Fanatik, është arr
Jahti më i madh në botë viziton Sarandën (VIDEO) Ditën e sotme në Sarandë ka ankoruar jahti më i madh në botë. Këtë e ka lajmëruar kryeministri Edi Rama i cili ka po
Vdiq në Athinë, kush është gruaja nga Saranda Greqia ende është duke luftuar për të përballuar tragjedinë e madhe me flakët, ndërsa numri i viktimave ka shkuar në 76.
Shtëpia shpërthen në flakë në Sarandë, shpëtohet 13 vjeçarja Një apartament në katin e katërt në një pallati në zonën e quajtur “SMT”, është përfshirë nga flakët në Bashkinë Finiq,
Sarandioti alarmon policinë: Më ka ikur gruaja Një 39-vjeçar nga Saranda ka denoncuar në komisariat largimin e gruas së tij. Shtetasi me inicialet S.A. ka qenë në p
Sara Hoxha bën rrëfimin e papritur por bëhet menjëherë pishman Pyetjet në "Instagram" janë kthyer në trend së fundmi dhe thuajse të gjithë e kanë provuar të paktën një herë. Ditën
Britma dhe të qara, si u nxorr nga gropa e ashensorit vajza në Sarandë (VIDEO) Një vajzë e re në moshë ka rënë ditën e djeshme në gropën e lënë bosh të një ashensori në një pallat në qytetin e Sarand
ALBtelecom dhuron libra dhe komunikim për Shtëpinë e Fëmijëve Shkollore Sarandë (FOTO LAJM) Me misionin për të mbështetur edukimin e fëmijëve pjesë e Shtëpive të Fëmijëve në moshë shkolle në të gjithë Shqipërinë,
Vajza bie në gropën e ashensorit në Sarandë Një vajzë ka rënë në një gropë ashensori në një pallat në Sarandë. Për nxjerrjen e saj, është nevojitur të vijë zjarr
"Anulojnë vizitën në Sarandë mbi 50 jahte, vendosen tarfia shtesë" Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij,një mesazh të ardhur në adresë të tij. Sipas
U gjet i groposur, ky është krimi që akuzohet se kreu laçiani në Sarandë Ditën e sotme u gjet trupi i të riut Elion Hysa nga Laçi, i vrarë dhe gropopsur në varreza. Ai ishte shpallur i zhduk