999 rezultate për

sapo

Si u justifikua hajduti shqiptar i arrestuar sapo doli nga burgu: Isha për të pirë ujë Gjykata penale e Brukselit ka dënuar me tre vite burg një shqiptar, i arrestuar për herë të dytë për vjedhje. Për më
Shqipëria me pasaportë vaksinimi, Rama: Mund të jetë kusht për udhëtimet jashtë vendit Shqipëria ka bërë gati “pasaportën” për personat që janë vaksinuar kundër COVID dhe ajo mund të merret përmes e-Albania.
Sapo kaluan avionët turq dëgjohet një shpërthim i fuqishëm mbi ishujt grekë Tensioni vijon i lartë mes Greqisë dhe Turqisë, ndërkohë që të dy vendet janë duke zhvilluar stërvitje të mëdha ushtarak
U vaksinua me Pfizer, flet infermierja në Korçë: Nuk ndjej asnjë shqetësim (VIDEO) Mëngjesin e sotme në qytetin e Korçës ka nisur procesi i vaksinimit. Të parët që po marrin dozat, janë mjekët dhe inf
Qytetarët po rrezikojnë zgjedhjet! MB thirrje: Aplikoni për ID, zyrat janë të hapura edhe sot! Ndërkohë që ditët kalojnë dhe jemi në prag të zgjedhjeve, MB u bën thirrje shqiptarëve të aplikojnë për ID karta dhe pas
Shoferi sapo ktheu krahët dhe u ul në kafe, shpërthen në flakët mjeti Një mjet është përfshirë nga flakët pak më parë në hyrje të Kavajës. Mësohet se shoferi bashkë me një person tjetër k
E imagjinoni dot pa kaçurrela? Hueyda El Saied sapo bëri ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Ish-balerina dhe artistja e njohur shqiptare, Hueyda El Saied, ka rënë gjithnjë në sy për pamjen e saj, para së gjithash
Çelibashi: Vota e emigrantëve, vetëm nëse arrihet konsensusi nga të gjitha palët politike Aktualisht KQZ po hedh shortin për monitoruesit e zgjedhjeve. Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ndodhet në një komunikim
Artan Hoxha: Si u fajësua si bashkëpunëtor pa fakte emigranti me pasaportë amerikane Pesë vjet nga vrasja e Nelgert Patës, ngjarja mbetet ende pa autor. Gazetari Artan Hoxha thotë se vrasja e Patës në Fier
Hodhi kokainën nga dritarja sapo e ndaloi policia, arrestohet 37 vjeçari në Tiranë 6 persona janë arrestuar ditën e sotme në kryeqytet, mes tyre edhe një i ri që hodhi nga makina një pako të dyshuar me k
KQZ kërkesë Gjendjes Civile për numrin e ID dhe pasaportave të skaduara Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dërguar një letër-kërkesë Drejtorisë së Gjendjes Civile për ID e zgjedhësve. Drej
Jo vetëm me kartë identiteti, në 25 prill votohet edhe me pasaportë Në zgjedhjet e 25 prillit të gjithë qytetarët mbi 18 vjeç mund të japin votën e tyre duke u paraqitur me kartë identitet
Nuk pyesin as për dimër as për pandemi! Ky është çifti i sapomartuar (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismaili janë martuar zyrtarisht. Modelja e njohur e ka bërë publike këtë lajm
Klasi i lartë i francezit, me potencën e jashtëzakonshme të norvegjezit, një erë e re sapo ka nisur Dy ditët e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve do të mbahen mend gjatë, sepse pas një dueli 15-vjeçar mes Lionel Messit dhe
5 gjëra që nuk duhet t'i bëni menjëherë sapo zgjoheni më mëngjes Rutina e mëngjesit është një pjesë thelbësore e vetë-kujdesit, duke ndikuar në gjithçka, nga nivelet e energjisë, produk
Amerika thirrje Kurtit: Jepi përparësi dialogut me Serbinë Zëdhënësi i Departamentit Amerikan të Shtetit, Ned Price, tha se SHBA-ja do ta inkurajojë qeverinë e re të Kosovës që sa
E trishtë! Sapo mposhti tumorin, COVID-19 i merr jetën 9-vjeçarit (FOTO LAJM) Një lajm i trishtë është bërë publik ditën e sotme. Një djalë vetëm 9 vjeçar ka humbur jetën nga COVID-19 edhe pse pak k
Sapo u rikthye, Reali konfirmon dëmtimin e Carvajal Real Madridi ka konfirmuar dëmtimin e mbrojtësit spanjoll, Dani Carvajal në ndeshjen përballë Valencias. Dani Carvaja
Festa e golit ndaj Milanit, gjesti i turpshëm i Saponara bëhet viral (VIDEO) Specia shokoi Milanin ditën e djeshme, duke e mposhtur me rezultatin 2-0 në shtëpi dhe duke i rrezikuar kuqezinjve vendi
Sapo ishte bërë baba, bashkëshorti i gazetares shqiptare vdes nga COVID-19 Një tjetër i ri ka humbur jetën pas infektimit me COVID-19. Juljan Buzo bashkëshorti i gazetares së STOP, Odeta Gjevo