999 rezultate për

santosi

Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
Interi "peshkon" në Brazil, synohet talenti i Santosit Teksa Conte kërkon lojtarë me eksperiencë për Interin për sezonin e ri, drejtuesit nuk kanë lënë pas dore edhe interesim
Ndiqet nga gjigandë evropianë, Juventusi në "sulm" për yllin e Santosit Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Ndërron jetë vëllai i legjendës Pele Ndahet nga jeta vëllai i legjendës së futbollit, Pele. Zoca ka vdekur në moshën 77-vjeçare ku prej ditësh ishte i sht
Juventusi po vëzhgon me vëmendje yllin e Santosit Juventus po e vëzhgon me vëmendje yllin e Santos, Kaio Jorge, me gjigantët e Serie A në mesin e ekipeve që mendojnë të p
Juventusi dëshiron "Firminion e ri", Santos kërkon 50 milion euro Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
Zyrtare: Ylli i Interit huazohet te Flamengo (VIDEO) Gabriel Barbosa ose sic njihet ndryshe me nofkën Gabigol është huazuar tek skuadra e Flamengos në kampionatin Brazilian.
Ish trajneri Argjentinës merr drejtimin e Santos në Brazil Jorge Sampaoli rishfaqet në skenën e futbollit. Ish-trajneri i përfaqësueses argjentinase mori zyrtarisht drejtimin e sk
Orë vendimtare për të ardhmen e talentit të Interit Orë vendimtare janë për të ardhmen e Gabiol te Interi. Braziliani është rikthyer te interi pas huazimit te Santosi por m
Melo nuk harron zakonet, dëmton keq talentin e Realit (VIDEO) Felipe Melo është një “killer” i pandreqshëm. Vazhdojnë ndërhyrjet e ashpra ndaj kundërshtarëve pavarësisht moshës dhe k
Inter më prit, do rikthehem të tregoj vlerat e mia" Gabriel Barbosa karigjeturfrmën e tij më të mirë në Brazil, ku po ndihmon skuadrën drejt rezultateve pozitive,teksa ësh
Përdhunoi shqiptaren, klubi i Santosit dëbon Robinhon Robinho këtë radhë ka marrë një tjetër goditje të fortë. Pasi u dënua me 9 vite burg, për përdhunim në grup, ndaj një sh
Gabigolit i mbyllet dera nga vetë Santos “Transferimi i Gabigol te Santosi është i pamundur”. Janë këto fjalët e presidentit të klubit brazilian, Modesto Roma, i
Milan hedh "sytë" tek mesfushori i Santosit Milan thuhet se është i interesuar për mesfushorin e Santosit, Lucas Lima, kontrata e të cilit i skadon më 31 dhjetor.
Reali i Ronaldos ndalet në histori bashkë me Santosin e Peles, meritat i shkojnë Betisit (VIDEO) Real Madrid është mundur 1-0 në shtëpi nga Betis. Një rezultat befasues dhe i pamerituar ky që i lë kampionët në fuqi të
Barcelona hedh në gjyq Santosin për talentin e Interit Barcelona gati t’i hapë luftë Santosit për Gabigol. Klubi katalanas ka paraqitur një denoncim nga Fifa për shitjen e sul
Barcelona padit Santosin për Gabigolin Klubi i Barcelonësë ka vendosur që të padisë Santosin për blerjen më të ri të Interit, Gabriel Barbosa. Kur Barcelona mo
Gabigol jo në Serinë A, por te një tjetër super ekip Gabriel Barbosa i njohur me epitetin "Gabigol" po çmend Europën. Sulmuesi i Santosit është vënë në shënjestër të shumë k
Ju prezantojmë trajnerin Cristiano Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo e ka të sigurt që do të bëhet një trajner i madh në të ardhmen. Futbollisti portugez nuk mundi që të l
Atletiko mposht Valencian e Mustafit (VIDEO) Atletico Madrid ka mposhtur Valencian me rezultatin 2:1. Kjo ndeshje ka qenë tepër e dhimbshme edhe për Shkodran Must