999 rezultate për

santos

Histori dashurie me vajzën e tij, babi i Neymar sulmon Gabigol (FOTO LAJM) Gabigol mbahet mend nga tifozët e Interit si një ndër dështimet më të mëdha në merkaton e klubit zikaltër këto dekadat e
Mourinho: Dua të drejtoj Portugalinë por jo tani Jose Mourinho i cili është i pa punë që prej 18 dhejtorit të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Machester United ka
Burri tenton ta ngacmojë, policja civile nxjerr armën dhe e vret në vend (VIDEO) Një burrë mendoi se mund ta kishte të lehtë që të përfitonte nga fakti se gjeti në rrugë një grua të vetme, por nuk i ki
Po i lutet Barças ta kthejë? Babai i Neymari-it zbulon të vërtetën Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në B
Zyrtare: Ylli i Interit huazohet te Flamengo (VIDEO) Gabriel Barbosa ose sic njihet ndryshe me nofkën Gabigol është huazuar tek skuadra e Flamengos në kampionatin Brazilian.
Ish trajneri Argjentinës merr drejtimin e Santos në Brazil Jorge Sampaoli rishfaqet në skenën e futbollit. Ish-trajneri i përfaqësueses argjentinase mori zyrtarisht drejtimin e sk
Orë vendimtare për të ardhmen e talentit të Interit Orë vendimtare janë për të ardhmen e Gabiol te Interi. Braziliani është rikthyer te interi pas huazimit te Santosi por m
Gabigol kërkohet nga skuadrat e Premier Ligës Gabriel Barbosa ose sic i thërrasin ndryshe Gabigol, ka përfunduar averntuarën te Santos pas huazimit të Santos dhe tash
Gabigol riktheht të Interi, por e kërkojnë në Angli Gabriel Barbosa ose ndryshe sic e thërrasin në Brazil Gabigol është gati të rikthehet në te Interit pas huazimit te Sant
Santos e zbulon: Ja kur këthehet CR7 te Portugalia Mungesa e Cristiano Ronaldos me Porugalinë nuk është ndjerë aspak. Luzitanët kanë fituar dy takimet e para teksa sot ka
"Prisni dhe shikoni sa gola do shënojë CR7" Trajneri i Portugalisë, Fernando Santos, së fundmi në një konferencë shtypi për ndeshjen e Ligës së Kombeve kundër Itali
"Shpërthen" kaosi në ndeshjen Santos-Independiente (VIDEO) Ndeshja mes Santosit dhe Independientes, e mbyllur mes polemikave me kualifikimin e argjentinasve në raundin tjetër për
Melo nuk harron zakonet, dëmton keq talentin e Realit (VIDEO) Felipe Melo është një “killer” i pandreqshëm. Vazhdojnë ndërhyrjet e ashpra ndaj kundërshtarëve pavarësisht moshës dhe k
Ronaldo, mesazh prekës për tifozët pas eliminimit (FOTO LAJM) Portugalia është eliminuar nga Kupa e Botës ditën e shtunë në një ditë me Argjentinën e Lionel Messit. Kombëtarja e
Shikoni se çfarë shkruhej në atletet e Ronaldos në ndeshjen kundër Uruguajit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka diçka të shkruar në atletet e tij dhe kjo është fotografuar nga mediat. Ka qenë momenti kur Ron
Santos fiton bastin për një pyetje: Ronaldo nuk duhet të luaj vetëm Sot në mbrëmje do të luhet sfida e dytë për fazën e 1/8-ve, ku në fushë do të zbresin Uruguaji dhe Portugalia. Tashm
Sfida Iran-Portugali vendos përballë portugezët Dita e 12-të e Botërorit na ka rezervuar shumë surpriza, ku do të ketë 4 takime me plotë emocione. Ditën e sotme do t
Vitet ikin, por ai bëhet edhe më i mirë Pasi ka marrë 4 pikë në dy ndeshjet e para në Botëror, trajneri i Portugalisë u shfaq tejet i lumtur pas takimit me Maro
Zbardhet biseda çfarë i tha Ronaldo trajnerit të Portugalisë Cristiano Ronaldo shpesh herë e ka treguar se luan një rol të madh madje shpesh herë me udhëzimet e tij e zëvendëson tra
Trajneri i Portugalisë i mahnitur nga Ronaldo: Rekordet janë për të Padyshim që Cristiano Ronaldo ishte "njeriu i ndeshjes", në sfidën që Portugalia kishte përballë Spanjës. Ronaldo shp