999 rezultate për

santa

Feronikeli fiton me përmbysje, siguron raundin e parë në Ligën e Kampioneve Feronikeli ka arritur që të mposhtë me rezultat 2:1 skuadrën e Andorras, Santa Coloma. Pjesa e parë përfundoj me rezu
Kapet mbi një ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohen trafikantët shqiptarë Në brigjet e Salentos, policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge. "La Republica" shkruan se mbi 1 ton e
Guaido kërkon që të çlirohet pallati presidentcial Presidenti i vetëshpallur i Venezuelës, Juan Guaido deklaroi se për hapjen e zyrës në Pallatin Presidencial i nevojitet
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Ish-ministra me dashnoret! Ku gjendet serveri që ka regjistruar orgjitë në "Santa Quaranta"? Kur dha dorëheqjen një vit e gjysmë më parë, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani deklaroi se në hotelin e Klement Bal
Pse e kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Orgji e ministrave me dashnoret? Artan Hoxha: Po u hapen kamerat e Santa Quarantas do ketë spektakël Artan Hoxha ka deklaruar ditën e sotme pas arrestimeve të bujshme disa fakte interesante për Escobarin e Ballkanit, Klem
Tërmet në Itali, dhjetra të plagosur dhe banesa të dëmtuara Duket e çuditshme por një tërmet me intensitet të mesëm ka shaktuar dhjetra të plagosur në Itali. Tërmëti me forcë 4.
Bologna "gjunjëzon" Romën, vjen goli i dytë (VIDEO) Bologna po tregohet e papërmbajtshme kundër Romës. Tashmë është shënuar edhe goli i dytë për Bolognan i shënuar në m
Kjo është shqiptarja më e zgjuar në planet Pak e njohur nga shqiptarët, por shumë e njohur kudo në botë, sidomos në Akademitë e mëdha, është dhe Elena Lucrezia Pes
Shifra qesharake, zbulohet sa do të shitet "Santa Quaranta" e Habilajve Resorti luksoz "Santa Quaranta" është nxjerrë në shitje nga Ministria e Financave me një çmim fillestar të caktuar nga A
"Roki" hetohet për favore seksuale Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Syl
Reperi i njohur humb jetën në moshën 27 vjeçare Reperi i njohur ka ndërruar jëtë në moshën 27 vjecare. Pak muaj më parë ai ishte shtruar në spital pas problemeve se
Ministrat, orgji në hotelin e tij? Balili rrëfen se kë ka parë aty Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar disa kohe me pare se Klemend Balili ka video te orgjive te disa politikaneve
Bashkim Balili rrëfehet për Santa Quaranta-n, tregon investimin 570 mijë dollarësh Vëllai i Klement Balilit, Bashkim Balili ka folur për herë të parë publikisht në lidhje me vëllanë e tij dhe akuzat e rë
Babagjyshi ndërron pol, ngrohja globale e shtyn në jug Po bëhet kaq ngrohtë, sa Babagjyshi i Vitit të Ri do të zhvendoset në Polin e Jugut! Agjensia qeveritare kanadeze “Po
"Babagjyshi" mysliman i dërgon dhurata çdo vit vogëlushit (FOTO LAJM) Babagjyshi është 100% i vërtetë - të paktën për një djalë të vogël i cili së pari e pa atë duke ecur përpara shtëpisë së
Jeta brenda qytetit të quajtur Santa Claus (FOTO LAJM) Një qytet në SHBA ka marë emrin Santa Claus që në shekullin e 19-të, pra si është jeta atje? Cepi jugperëndimor i Ind
Babagjyshi vjen ndryshe në Paris! (VIDEO) Ne jemi mësuar të shikojmë Santa Klausin në mes të dëborës, me slitë e elf duke u shpërndarë dhuratave fëmijëve. Por
​Babagjyshi nuk është më nga Groenlanda! Prej një kohë shumë të gjatë, ishulli arktik i Groenlandës ka pretenduar se është atdheu i plakut të shëndoshë me mjekër