999 rezultate për

sant

Tesla "cabriolet", modeli i bukur i veturës elektrike (FOTO LAJM) Industria e automobilave mund të ketë humbur imagjinatën e saj të dizajnit në vitet e fundit, por krijuesit italianë po
Flet dëshmitari okular i vrasjes së Santos: Isha 6-7 metra larg, ekzekutori ishte i shkurtër Në distancë prej 6-7 metrash nga skena e krimit ndodhej punonjësi i policisë rrugore Tonin Qepuri. Detyra e tij ishte mb
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon? Dosja e vrasjes së Artan Santos në Tiranë, rreth 6 vite më parë është një ndër dosjet e pazbardhura më të bujshme në ven
Enkel Demi rrëmben çmimin e rëndësishëm si "Tom Kuka" me orën e tij të ligë Akademia Kult ka kurorëzuar fituesit e edicionit të 16 me çmimet Kult, pavarësisht moszhvillimit të një ceremonie, për s
De Santis pësoi aksident, ish-portieri i Juventusit dhe Romës i shpëton vdekjes Morgan De Santis tashmë është jashtë rrezikut për jetën, pas aksidentit automobilistik të pësuar ditën e djeshme. Ish
Kalendari: Premier League vijon sot me ndeshje mjaft interesante Premier Liga angleze rikthehet sot me disa ndeshje interesante në javën e 16. Arsenal luan ndaj Brighton. “Topçinjtë”
Premier League vazhdon edhe sot me dy duele interesante Java e 15-të e Premier League i ka lënë menjëherë vend raundit të 16-të, i cili do të nisë këtë të hënë me 3 sfida shumë
Perez tregon se kur do të jetë gati "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Real Madridi deri me tani kanë shpenzuar 100 milionë euro nga 570 milionë të kërkuara për të ndërtuar stadiumin “Santiag
HOROSKOPI/ Ditë interesante për ata që janë të dashuruar, surprizat e së dielës Dashi Kini kujdes në ditët në vijim në lidhje me shëndetin tuaj sepse ndiheni të lodhur. Në dashuri, megjithatë, çift
Serie A premton spektakël sot me super sfidat, Inter-Napoli dhe Juve-Atalanta Në Itali nuk ka kohë për ndalesa dhe në Serie do të luhet çdo tre ditë deri në datën 23 dhjetor. E mërkura është dita e
CHAMPIONS/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, kryesorja Barcelona – Juventus Sonte (e martë) do zhvillohen tetë derbi interesant në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampion
E kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Mos i urreni ditët me shi, 5 mënyra interesante si të argëtoheni (FOTO LAJM) Ditët me shi janë mjaft të urryeshme për shumë prej jush. Ato shpesh konsiderohen si të mërzitshme dhe të lodhshme. Sido
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Ylli i Slazburgut i gatshëm për tu transferuar në "Santiago Bernabeu" Real Madridi është afër që në janar të përforcojë skuadrën me yllin e RB Salzburgut, Dominik Szboszlai. "Los Blancos"
Policia italiane përdorë Lamborghini për të transportin urgjent të organeve (VIDEO) Video interesante/ ja si i transporton organet e donuara policia italiane. Shumë shtete përdorin metoda të ndryshme t
Disa fakte interesante rreth gjakut që nuk i dini Të gjithë e dimë që sistemi ynë i gjakut është me të vërtetë i komplikuar, prandaj është e rëndësishme të kujdeseni për
Santos shpall listën e lojtarëve, 50 vite që nuk ndodhte te Portugalia (FOTO LAJM) Java e ardhshme rikthen ndeshjet e kombëtarëve. Portugalia do të zbresë tre herë në fushën e blertë gjatë muajit nëntor.
Santiago Bernabeu bëhet me tunel, punimet po vazhdojnë (FOTO LAJM) Real Madrid ka treguar për zhvillimin e fundit rreth rinovimit të Santiago Bernabeut, ku nuk mungon edhe një tunel i mad
Pesë detaje interesante që ndoshta nuk i dini për Zizu Zidane Ka shumë pak që mund të thuhet për trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane që në vitet e fundit ka shkëlqyer. Tekn