999 rezultate për

sanitare

Burg për infermieret dhe sanitaren te Sanatoriumi, gratë shpërthejnë në lot Gjykata e Tiranës ka caktuar masën "arrest me burg" për 3 infermieret dhe sanitaren që bashkëpunonin me Tire Alldervish
Rama reagon për skandalin me sanitaren: Nuk ishte e lidhur me mjekë dhe infermierë Skandali që ndodhi në spitalin COVID-2, ka shkaktuar shumë komente në rrjet duke sjellë edhe reagimin e kryeministrit Ed
Skandali me sanitaren, reagon Shoqata e Infermierëve Shoqata e Infermirëve të Shqipërisë ka reaguar në lidhje me ngjarjen ku një sanitare duke u hequr si infermiere i ka mar
Dalin bisedat pas vdekjes së nënës së denoncueses, si e zbuloi se Tirja ishte sanitare Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në spitalin COVID ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe
Prokuroria nis hetimet për sanitaren që i zhvati 8 milion lekë vajzës së pacientes Prokuroria e Tiranës nis hetimet për sanitaren e spitalit ”Shefqet Ndroqi”. NJOFTIMI Prokuroria pranë gjykatës së
Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë le
Nëna i vdiq nga Covid-19, vajza nxjerr mesazhet: S'më japin ushqimet, mos më lër të vdes! Një rast korruptiv është zbuluar ditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i njohur si Covid 2, ku ndërroi jetë një 55
Skandaloze! Denoncimi: I dhashë sanitares 8 milionë lekë, nëna vdiq nga COVID-19 (VIDEO) Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur
Hetim ndërkombëtar për mbetjetet sanitare COVID-19, 102 të arrestuar Policia e Shtetit ka njoftuar për dy operacione të përbashkëta zhvilluara me Europol, Interpol dhe agjenci të tjera ligj
Raporti vjetor, Agnelli: Koronavirusi na gjeti të papërgatitur "Asnjë klub nuk ishte i përgatitur për atë që përjetuam, tani jemi në një fazë të re". Presidenti i Juventusit dhe i
Infektohen me COVID-19 dy mësues dhe një sanitare në shkollën 9-vjeçare Tre persona kanë rezultuar me koronavirus në shkollën 9-vjeçare “Xhevdet Doda” të qytetit të Bulqizës. Mësohet se poziti
Alarmante! Në 3 ditë shkollë, del pozitiv me COVID-19 një mësuese, një edukatore dhe një sanitare Ndërkohë që kanë kaluar vetëm 3 ditë nga nisja e shkollës, situata në Delvinë nga COVID-19 është alarmante. Mësohet s
Shënohen dy raste të reja me COVID-19 në Berat, një prej tyre sanitare tek Infektivi Dy raste me Covid janë konfirmuar këtë të mërkurë në Berat, duke e çuar në 81 numrin e personave të infektuar në këtë qy
Infektohet stafi, mbyllet pediatria në Elbasan Pediatria në Elbasan është mbyllur pasi kanë dalë pozitive me koronavirus dy sanitare. Si pasojë, pavioni i ri Covid
"Drejtoresha ia jep atyre që do", punonjësit e qendrës sanitare kërkojnë shpërblimet Jo vetëm mjekët dhe infemrierët, por edhe punonjësit e tjera në qendrat sanitare janë në rrezik për jetën për shkak të p
Rama hap "thesin" në ditë të vështira: Pagesë ekstra për mjekët e sanitarët Në mbledhjen e sotme lidhur me situatën kur në Shqipëri kemi 10 raste të konfirmuara nga koronavirusi, kryeministri Edi
Shkarkime masive në Skrapar: Mësuesit po zëvendësohen me sanitarë Kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë. Shkarkim
Kushte si në mesjetë, AKU mbyll dy lokale në Vlorë e Klos AKU vazhdon aksionin në të gjithë Shqipërinë për të ndëshkuar dhe mbyllur aktivitetet e paligjshme dhe ndëshkuar biznese
Po na vrasin! Shihni kushtet skandaloze ku gatuanin lokalet e "luksit" në Llogara AKU ka bllokuar dy lokale në Llogara, kjo pasi janë gjetur në kushte të papërshtatshme higjieno-sanitare. Por jo vetë
Me vrap drejt Jalës, por shikoni se çfarë po hani aty (FOTO LAJM) AKU ka bllokuar për shkak të kushteve të këqija të higjenës tre restorante në "Jalë". Gjatë aksionit që AKU po ushtro