999 rezultate për

sane

Reali nuk dëshiron vetëm Salah nga yjet e Premier Leagues por edhe talentin tjetër Sipas Don Balon Mohamed Salah dhe Leroy Sane lidhen ngushtë me një transferim të mundshëm në Santiago Bernabeu. Reali
Sane shpallet talenti më i mirë i vitit në Premier League Leroy Sane është zgjedhur so ‘PFA Lojtari i Ri i Vitit’ në futbollin anglez për sezonin 2017/18. Ai la pas Harry Kan
Jesus tregon arsyen pse u eleminua City Në fund të pjesës së parë pranë rezultatit 1-0 për Cityn ishte gjyqtari që anuloi një gol për vendasit që sipas Jesusit
Formacionet zyrtare: Gjermani - Brazil Gjermani dhe Brasili do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në miqësoren e luksit që do luhet në "Olympiastadion" të Berlin
Rritet vlerat e lojtarëve me performanca pozitive, Sane kalon Mbappen Sipas CIES, çmimi e disa lojtarëve janë rritur nga performanca e tyre këtë sezon. Sipas tyre Mohamed Salah, kushton 74.
Guardiola: Jam i befasuar me rekuperimin e tij Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, është befasuar me rikuperimin e shpejtë të anësorit gjerman, Leroy Sane, i ci
Guardiola: Sane është afër rekuperimit Leroy Sane i cili u lëndua para dy javë nga një dëmtim shumë i rrezikshëm, që për të mund të ishte fatal, dhe tekniku i
Guardiola konfirmon mungesën e gjatë të Sanes Pep Guardiola ka konfirmuar se sulmuesi, Leroy Sane, do të mungojë gjashtë javë. Trajneri e bëri konfirmimin në një k
Joe Bannett i kërkon falje Leroy Sane për ndërhyrjen që i bëri Bennett‏ i ka kërkuar falje Sanes pas ndërhyrjes së ashpër që do ta lë jashtë fushave deri në katër javë. Joe B
Reagon federata gjermane e futbollit, kërcënon klubin e Cardiffit pas ndërhyrjes brutale të Sanes Lojtari i Manchester Cityt u dëmtua përgjatë ndeshjes së “Fa Cup” nga lojtari i Cardiffit, Joe Bennet. Sane ishte duk
Guardiola flet për dëmtim e Leroy Sane që mori sot ndaj Cardiffit Leroy Sane është lënduar në ndeshjen kundër Cardiff City në kuadër të FA Cup pas një ndërhyrje të ashpër nga Joe Bennett
City barazon shifrat kundër Liverpoolit (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin ndaj Liverpoolit në "Anfield Road". Goli është shënuar nga gjermani, Leroy Sa
Sane tregohet realist: E refuzova dy herë për t'u transferuar tek City Leroy Sane ë ka zbuluar një detaj interesant teksa ka folur për mediat angleze, ku ka treguar se ka refuzuar dy herë ofe
Boateng optimist: Gjermania më e fortë se 4 vite më parë Gjermania mund të bëjë “bis” në Kupën e Botës, që do të zhvillohet verën e ardhshme në Rusi. Kampioni i botës në fuqi me
Këto janë lojtarët më të shpejtë në Premier League Leroy Sane, është lojtari më i shpejtë në Ligën Premie. Ai ka arritur shpejtësinë më të madhe në kampionat me 35.48 kilo
Lëngu që pastron enët e gjakut shumë shpejt Përdorimi i farave të sanëzës është një nga mënyrat më të mira për t'i shëruar arteriet e bllokuara. Shumë studime k
Mustafi i shpëton “kokën” Arsenalit (VIDEO) Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, ka shpëtuar Arsenalin nga humbja duke shënuar golin e barazimit për 2:2 ndaj Manch
City e mposht Sunderlandin e Januzajt (VIDEO) Skuadra e Pep Guardiolas në ‘Stadium of Light’ ka mposhtur Sunderlandin 0-2, me nga një gol të shënuar në secilën pjesë.
Sane i humbi skedinën 34 mijë euro një tifozi, i kërkon falje Të martën u shënuan shumë gola në Champions League ku Manchester City, Monaco, Bayer Leverkusen dhe Atletico Madrid dhur
Sane: Ja pse zgjodha Cityn Sulmuesi i talentuar gjerman, Leroy Sane ka treguar se ka zgjedhur Manchester Cityn, pasi atë e bindi trajneri Pep Guar