999 rezultate për

sandro

Dëmtimet me kombëtaret, Juventusi humb dy titullarë për sfidën me Atalantën Mesfushori Miralem Pjanic dhe mbrojtësit brazilian Alex Sandro kanë pësuar dëmtime në grumbullimin e kombëtareve dhe pri
"Edhe sot kur shpenzoj 300 euro ndihem në faj", Alex Sandro nuk e harron varfërinë Sakrificat për të shpërthyer në futboll janë të shumta e nuk harrohen lehtë. Edhe tani që është një mbrojtës i afirmu
Aleksandrovich: Ukraina mbështet sovranitetin e Serbisë mbi Kosovën Ambasadori i Ukrainës në Serbi, Oleksandr Aleksandrovich, thotë se shteti i tij e ka mbështetur gjithmonë Beogradin, duk
Ende pa nisur mirë sfida, Juventus zbllokon shifrat ndaj Parmës (VIDEO) Juventusi e ka nisur mjaft mirë startin e Serisë A teksa në ndeshjen që po luhet në Tardini, bardhezinjtë kanë kaluar në
Zyrtare: Ajax gjen pasuesin e De Ligt Lisandro Martinez është lojtari më i ri i Ajaxit. Ai u ble për të zëvendësaur De Ligt i cili do ti bashkohet Barcelonës
Alex Sandro te PSG, Marcelo rrugës për te Juventusi Paris Saint-Germaini është duke i prirë garës për ta blerë Alex Sandron për 50 milionë euro, shitja e të cilit do t’i ha
Ditë speciale për Allesandro Matrin, bëhet baba për të dytën herë (FOTO LAJM) Erdhi dhe dita e shumëpritur për Allesandro Matrin dhe bashkëshorten e tij, Federica Nargi. Çifti i famshëm italian soll
Vinicius Jr ftohet në Kombëtaren e Brazilit Vinicius Junior është ftuar për herë të parë në ekipin kombëtar të Brazilit. Lucas Paqueta, Miranda, Alex Sandro dhe
Alessandro Del Piero bëhet pronar i një klubi në Amerikë Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero është bërë pronar i një ekipi futbolli në Los Anxhelos, në Ligën e tretë ame
Alex Sandro: Jam shumë i lumtur që rinovova kontratën me Juventusin Mbrojtësi i majtë i Juventusit, Alex Sandro, ka shpjeguar se vendosi të nënshkruante kontratë të re pas bisedës me presi
Zyrtare: Alex Sandro rinovon kontratën me Juventusin Marin fund aludimet për të ardhmen e Alex Sandros. Braziliani sapo rinovuar kontratën me Juventusin teksa do ta mbajtë a
Juventusi nuk heq dorë nga Pogba, ofron Alex Sandron dhe 40 milion euro Juventusi me sa duket nuk heq dorë nga Paul Pogba. Bardhezinjtë sipas asaj që raporton Tuttomeratcoweb, italianët janë t
Sandro rinovon kontratën me Juventusin Alex Sandro është shumë pranë rinovimit të kontratës me Juventusin, shkruan Albeu.com. Sipas asaj që raporton RAI juv
Sot derbi Italisë Juventus-Inter, mungojnë Sandro dhe Nainggolan Sot në mbrëmje në orën 20:30 do të luhet në Alianz Stadium derbi shumpritur i Italisë midis Juventusit dhe Interit, shkr
Arrihet marrëveshja, Alex Sandro rinovon kontratën me Juventusin Lajmet e fundit raportojnë se Alex Sandro është pajtuar për të nënshkruar kontratë të re me Juventusin deri në vitin 202
Edhe një ditë na ndajnë nga derbi Juventus-Inter, Nainggolan dhe Sandro në dyshim Edhe 1 ditë na ndajnë nga derbi shumëpritur Juventus-Inter, shkruan Albeu.com. Edhe pse Juventus dominon prej 7 vites
Mbrojtësi i Juventusit pëson dëmtim, në dyshim për ndeshjen kundër Fiorentinës Juventusi luan këtë fundjavë ndaj Fiorentinas në Serie A. Mbrojtësi brazilian i Juventusit, Alex Sandro mund të mungo
Alex Sandro: Do qëndroj te Juventus Alex Sandro do të qëndrojë te Juventusi. Të paktën kështu raporton ‘’Daily Expres’’ ku thekson se Braziliani do të rinov
Alex Sandro, pëlqen “Premier Ligën” Aleks Sandro ka deklaruar se i pëlqen në të ardhmen të luajë në kampionatin anglez. Mbrojtësi i Brazilit ka friksuar j
Juve dhe Real pranë shkëmbimit bombastik Skuadra e Juventusit dhe Reali i Madridit janë të gatshme për të kryer një shkëmbim bombastic. Bëhet fjalë për dy mbrojt