999 rezultate për

sandri

Nga shtëpia pa televizor te vdekja gjatë xhirimeve të filmit, historia e panjohur e Sandër Prosit Publikohet historia e panjohur e aktorit Sandër Prosi, i konsideruar si një nga kollosët më të mëdhenj të skenës së teat
Koalicioni ASh-AA e nis fushatën nga Aleksandri i Madh dhe Shkupi 2014 Koalicioni ASH-AAA i cili sot u arrit dhe u nënshkrua nga lideri Ziadin Sela dhe Afrim Gashi për zgjedhjet e 12 Prillit
Pse Mbretëresha nuk i heq zbukurimet e Krishtlindjes deri në shkurt Mbretëresha dhe burri i saj, Duka i Edinburgh, e kanë kaluar Krishtlindjen në Sandringham që nga viti 1988, ku ata i mba
Dashnor Diko i del në krah Aleksandër Gjokës: Gëzuar Sandri! Dashnor Diko, këngëtari i njohur i viteve 90′-të në Shqipëri, ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër G
U divorcuan, me kë po qëndron vajza e Rudinës dhe Aleksit (FOTO LAJM) Emri i Rudian Dembacajt është lakuar shumë në mediat ditët e fundit. Arsyeja ka qënë divorci me ish bashkëshortin e s
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO) Një video e dyvjeçarit Aleksandri Simos nga Florida është bërë virale në rrjet për reagimin e tij të adhurueshëm, kur në
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit
Shkruan amanetin dhe hidhet nga pallati, dalin pamjet e rënda nga Vlora (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në Vlorë, ku një 30 vjeçar ende i paidentifikuar dyshohet të je
Egjipti dënon 30 persona për sulm ndaj kishës Tridhjetë burra kanë marrë dënime nga 10 deri në burgim të përjetshëm, për shkak të planifikimit të një komploti vetëvra
Arrestohen tre shqiptarë në Itali, kapen me kokainë e hashash Tre persona kanë rënë në pranga nga polica italine, të cilët akuzohen për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike. A
Aleksandri i Madh u varros i gjallë Aleksandri i Madh nuk vdiq nga infeksioni apo alkoolizmi (edhe pse shëndeti nisi t’i përkeqësohej pas abuzimit me pijen)
Zbardhet misteri, si vdiq Aleksandri i Madh? Misteri vdekjes së Aleksandrit të Maqedonisë që ka hutuar historianët, mund të zgjidhet përfundimisht. Teoritë e mëpa
Babai i shqiptarit që masakroi greken thyen heshtjen, jep detaje dhe një mesazh prekës Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se ë
Si plasi sherri mes vëllezërve Ndoka për pronën, e mori dhëndri i Sandrit të vrarë Nga transkriptimi i përgjimeve në dosjen e Prokurorisë rezulton se mes vëllezërve Ndoka ka patur edhe një sherr për shka
Berberi i Ramës tregon të pathënat: Sa bakshish la kryeministri pas qethjes Kryeministri Edi Rama postoi pak ditë më parë një video në rrjetet sociale ku shfaqej te berberi. Po kush është berb
Juventusit i del një problem i paparashikuar me stadiumin Juventus është skuadra e parë në Itali që do të ketë një ekip në kampionatin e ardhshëm të Serisë C, por tani është kthy
Rritet misteri i varrit të zi që u gjend në Egjipt (FOTO LAJM) Gjetja e një sarkofagu në qytetin verior të Alaksandrisë në Egjipt ka ngjallur shpresat e studiuesve për zbulime të reja
Erion Braçe kap prej faqeje gazetaren pas pyetjes "me spec" (VIDEO) Prej disa ditësh Botërori Rusi 2018 ka marrë vëmendjen e gjithë botës. Sigurisht, edhe të politikanëve shqiptarë të
Ledion Liço e thotë troç: Renisin dhe Sandrin, nuk i doja në The Voice Moderatori i njohur shqiptar Ledion Liço është prej kohësh në një marrëdhënie me aksioneren e "Top Channel" Sara Hoxha d
Zaev: Aleksandri i Madh s'do të preket Kryeministri Zoran Zaev ka deklaruar se monumenti i Aleksandrit të Madh nuk do të hiqet. Ai tha se “gjithçka që kemi