999 rezultate për

sande

Aksidenti i rëndë i merr jetën 24 vjeçarit shqiptar në Amerikë Një 24-vjeçar shqiptar, që jetonte prej vitesh me familjen në SHBA ka humbur jetën në një askident. Ngjarja e rëndë k
Rama do të vizitojë Rusinë, kryeministri i fundit që shkoi ishte Aleksandër Meksi Në kuadër të kryesimit të OSBE, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Rusi. Duke iu referuar burimeve d
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
Incident në Kuvend, ministrin Sandër Lleshajn e lënë pa karrige (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur ditën e sotme ku nisi sesioni i ri parlamentar ku ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbeti pa k
Sandër Lleshaj i jep tender Agim Kajmakut (FOTO LAJM) Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kamjaku është në kërkim nga policia prej disa muajsh, megjithatë biznesi i tij familjar v
Vettingu, KPK merr vendimin për kryetarin e Gjykatës së Posaçme KPK ka rikonfirmuar në detyrë kryetarin e Gjykatës së Posacme Sandër Simonin.
Taulant Balla gënjen si Sandër Lleshi: Harun Çelik nuk kërkoi azil! Vetëm pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i deportimit nga Shqipëria, i mësuesit turk Harun Çelik, gylenist i cili
"Të dashur miliarder, do zgjidhja djalin e tij!" Agnesa reagon për lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë për lidhjen e përflur sot në media me biznesmenin indian, Chetaan Sandesara.
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Sandër Lleshaj gënjen publikisht për dëbimin e mësuesit turk Thirrjet e dëshpëruara ‘azil, azil’ dëgjohen në një video të publikuar në media të vijnë nga makina e policisë që shoqër
A do të kërkojë falje për krimet ndaj shqiptarëve? Vuçiç përgjigjet në mes të Shqipërisë Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë që ka dhënë gjatë kohës kur qëndroi në Shqipëri për idenë e Mi
Mediat serbe zbulojnë lëvizjen e re: Aleksandër Vuçiç do bëhet kryeministër Media e përditshme serbe “Alo” ka parashikuar epilogun e mundshëm për zgjedhjet e vitit 2020, ndërsa ka zbuluar edhe d
Pasi doli nga qelia Aurela Gaçe ka dy fjalë për Aleksanër Gjokën (FOTO LAJM) Nuk kishte si të mungonte një foto dhe një mesazh i Aurela Gaçes, pas arrestimit të Aleksandër Gjokës dhe lirimit të tij
Kaq zgjati zhurma, Gjoka lë qelinë dhe shkon në koncert Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka pak ditë më parë u arrestua pasi drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Ndërkohë,
Dashnor Diko i del në krah Aleksandër Gjokës: Gëzuar Sandri! Dashnor Diko, këngëtari i njohur i viteve 90′-të në Shqipëri, ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër G
"Tapë" në timon, merret vendimi për Aleksandër Gjokën Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë "Detyrim Paraqitje" për këngëtarin Aleksandër Gjoka. Kujtojmë së këng
Zbardhet kërkesa e Prokurorisë, sa do të qëndrojë në burg Aleksandër Gjoka?! Ditën e nesërme këngëtari i rrokut i cili është arrestuar dy netë më parë në kryeqytet do të dalë para organit të akuzës
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Sandër Lleshaj sfidon frikën e futet në apartamentetin e dëmtuar në Lezhë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka sfiduar frikën dhe është futur në pallatin i cili sipas ekspertëve është i rrezik
Rama-Lleshajt: E sheh që ke çfarë të shohësh o Sandër Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po viziton të prekurit nga tërmeti në qytetin e Laçit. Bashkë me të është dhe min