999 rezultate për

sancho

Presidenti i Dortmundit i jep mesazh të qartë Man.United për Sanchon Manchester Unitedi ka qenë në ndjekje të Jadon Sanchos gjatë gjithë verës. Por "Djajtë e kuq" nuk janë të gatshëm të
FORMACIONI/ Si do të luante Man Utd në sezonin e ardhshëm me Sancho e Mbappe (FOTO LAJM) Manchester United mund ta transferojë Kylian Mbappe në sezonin e ardhshëm, pas njoftimit që ka bërë francezi gjatë këtij
Perisic nuk zë vend, drejt kalimit në Premier League Manchester United po tregon interes për sulmuesin e Interit Ivan Perisic. Man United po kërkojnë alternativa për Jado
United heq dorë nga Sancho, rikthen sytë nga Gareth Bale Manchester United kanë larguar vëmendjen nga Jadon Sancho. Ylli anglez, Jadon Sancho po del të jetë shumë i shtrenjtë
Manchester United heq dorë nga Jadon Sancho Jadon Sancho do të mbetet te Dortmund. Manchester United duket se janë gati që të heqin dorë nga ndjekja e yllit angl
Sancho arrin marrëveshje personale me Man Utd Sancho arrin mërrëveshje personale me Man Utd Jadon Sancho ka arritur marrëveshje personale me Man United. Sancho
Gjigandët e Premier League interesohen për Griezmann Tri skuadra të Premierligës kanë treguar interesim për Antoine Griezmann. Ylli francez i Barcelonës, duket se pëlqehe
Sancho qëndron te Dortmund, reagon Hummels: Jemi lumtur Mats Hummels ka dhënë komentet e tij për Jadon Sancho. Orëve të fundit është raportuar se Jadon Sancho do të qëndrojë
Sancho opsion i pamundur, Man.United rikthen interesin për Chiesan Manchester United ka kthyer vëmendjen kah Federico Chiesa. Së fundmi është raportuar nga ‘Bild’ se Jadon Sancho do të
Dortmundi i'a bën të qartë Man.United, Sancho nuk largohet pa 120 milion euro ‘Djajtë e Kuq’ po nguten për të arritur një marrëveshje për Jadon Sanchon. Mirëpo mësohet se Dortmund i ka bërë të di
Prestigjozia angleze: Rashica zëvendëson Sanchon te Dortmundi Milot Rashica mund të jetë zëvendësues i Jadon Sanchos te Borussia Dortmund. Përpjekjet e vazhdueshme të Manchester U
Jo vetëm Ronaldinho, kush është idhulli tjetër i Jadon Sancho Anësori sulmues i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, pranon se legjenda e Liverpoolit, John Barnes, ishte idhull i tij n
Manchester United kërkon shërbimet e "dështimit" të Barcelonës Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer synon të përforcohet edhe më shumë gjatë merkatos së verës dhe në listën e dëshirave ka d
Dortmund është gati ta zëvendësojë Sanchon në rast largimi Sancho ka qenë i lidhur me gjigantët e Premierligës, me Manchester United, Liverpool dhe Chelsea të interesuar për të.
Dortmundi i vendos ultimatum Manchester United për Sanchon Djajtë e Kuq kanë qenë të lidhur shumë me Sancho gjatë vitit të kaluar pasi ai shkëlqeu me 20 gola dhe 18 asistime në të
Manchester United rikthen vëmendjen nga Adama Traore Man United janë të interesuar për të përforcuar fazën e sulmit me një lojtar që mund të aktivizohet në krah. Jadon Sa
Sancho ka arritur marrëveshje me Man.United, përfiton pagë "faraonike" Ylli anglez i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, pritet të largohet nga ‘Signal Iduna Park’ në fund të këtij sezoni. Sa
Sancho drejt Premier League, përshëndetet me shokët e skuadrës Jadon Sancho është përshëndetur me shokët e tij të skuadrës dhe me shumë gjasë nuk do të jetë më pjesë e Borusia Dortmun
Për Sanchon, Man.United "djeg" Sanchez dhe Lingard Me merkaton e verës që po afron, emri i Jadon Sancho vazhdon të jetë ndër më të lakuarit nëpër mediet botërore. Ylli
Liverpool kryeson garën për Sanchon Ylli anglez i Borussia Dortmund, Jadon Sancho, po tërheq vëmendje të madhe para merkatos së verës. Anësori lidhet me