999 rezultate për

sanchez

Katalonja nuk heq dorë nga pavarësia Katalonja nuk heq dorë nga pavarësia. Kështu u shpreh kreu i rajonit Quim Torra pas një takimi që zhvilloi me kryeminist
Trondit futbollisti kolumbian: Sanchez-in mund ta vrasin Kanë kaluar 24 vite që kur futbolli u trondit nga vrasja e futbollistit kolumbian, Andres Escobar, për shkak të autogoli
Anglia merr një lajm fantastik para ndeshjes me Kolumbinë, formacionet e mundshme Gareth Southgate ka vendosur të luajë me formacionin më të fortë sot në ndeshjen kundër Kolumbisë. Southgate bëri tet
Spanja nuk humbet kohë nis kërkimet për trajnerin e ri Aventuar e Spanjës në këtë Botëror mund të thuhet se ishte një dështim total pasi ata u elminuan në ndeshjen e parë të f
Kërcënohet me vdekje mesfushori kolumbian pas ndëshkimit me karton të kuq Policia kolumbiane po heton kërcënimet me vdekje të bëra kundër mesfushorit Carlos Sanchez pas kartonit të tij të kuq në
De Gea i drejtohet Kryeministrit të Spanjës: Kërko falje publike Portieri i Manchester United, David de Gea, dëshiron që kryeministri i ri i Spanjës, Pedro Sanchez, të kërkojë falje pub
Pas Katalonjës, edhe një tjetër rajon brenda Spanjës kërkon pavarësi (FOTO LAJM) Mijëra njerëz nga zona Baske e Spanjës kanë bashkuar duart duke formuar një zinxhir rreth 202 kilometra të gjatë, duke k
Spanjë, betohet kryeministri i ri Pedro Sanchez Kreu i Partisë Socialiste spanjolle, Pedro Sanchez bëri betimin si kryeministër i ri i vendit, një ditë pasi mocioni i t
Shkarkohet kryeministri spanjoll që ironjoi Kosovën në samit Kryeministri i Spanjës, Mariano Rajoy është shkarkuar nga posti pasi mocioni i mosbesimit ndaj tij ka kaluar në parlamen
Sanchez e pranon: E kam të vështrië ti përshtatem lojës Ka gati pesë muaj që është ardhur tek Manchester United, por Alexis Sanchez ende nuk është mësuar me stilin e lojës që b
Pogba dhe Sanchez i dërgojnë mesazhe Neymarit për t'u transferuar tek Manchester United Sipas Don Balon, Paul Pogba dhe Alexis Sanchez i kanë dërguar mesazh superyllit të Paris Saint-Germainit në përpjekje pë
Mbrojtësi kolumbian rinovon kontratën me Tottenham Hotspur Davinson Sanchez ka nënshkruar kontratë të re me Tottenham e cila e mban atë në klub deri në verën e vitit 2024. Marr
Bayerni nuk njeh kundështar, mposht Sevillan në "Sanchez Pizjuan" (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan", me rezultatin
Alexis Sanchez thyen rregullat, dënohet nga policia Alexis Sanchez e ka marrë një dënim nga policia e trafikut gjatë ditës se sotme Sanchez e ka marrë një dënim për parkim
United i shqetësuar nga sjellja e Sanchezit, ngjan me të Di Marias Alexis Sanchez u bashkua me Unitedin nga Arsenali në janar, por akoma pa kaluar shumë kohë, United është alarmuar nga që
Rojo dhe Sanchez, armik me njëri-tjetrin Mbrojtësi i Manchester United, Marcos Rojo ka thënë se nuk ka pasur marrëdhënie të mira me Sanchezin. “Alexis Sanchez
Rroga e Sanchezit mbetet problemi i Pogbas Paul Pogbas ka luajtur këtë sezon në 18 nga 30 ndeshjet e Ligës Premier për Djajtë e Kuq. Mino Raiola ka filluar të kërk
Formacionet zyrtare: Manchester United - Sevilla Manchester United dhe Sevilla do të përballen sonte me njëra-tjetrën në ndeshjen e dytë të UEFA Champions League. An
Gary Neville kritikon pozicionin e Sanchezit: Ja ku duhet të luash kundër Liverpoolit Legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville e ka kritikuar Alexis Sanchezin. Sipas ish-mbrojtësit, 29-vjeçari duhet të
Lojtari i Espanyolit humb ndjenjat kur mëson se Davide Astori kishte vdekur (VIDEO) Carlos Sanchez e ka përjetuar rëndë vdekjen e ish-shokut të tij Davide Astori, i cili ndërroi jetë në mëngjesin e sotëm.