E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

sanches

Super asist nga CR7, Sanches trefishon për Portugalinë (VIDEO) Portugalia ka realizuar edhe golin e tretë në miqësoren kundër Andorrës. Goli është shënuar nga Renato Sanches në min
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Ngrohu stolin për 3 sezone, ylli i Bayern pranon gabimin Tri vite më parë drejtuesit e Bajernit të Mynihut arritën akordin me Benficën për të transferuar në Munih talentin Renat
"Çmendet" Reali, 180 milion euro për Jadon Sanches Real Madrid po kërkon të rrëmbejë talentin e Borussias së Dortmundit, Jadon Sanches. Sipas të përditshmes gjermane "S
Dëmtohet mesfushori i Bayernit Bayern Munich është duke luajtur kundër Mainzit në transfertë dhe rezultati është 1-2. Por mesfushori i talentuar, L
Juventus me plan konkret për Alexis Sanches Skuadra e Juventusit nuk rresht kurrë së kërkuari lojtarë cilësorë. I fundit që ka përfunduar nën lupën e bardhezinjve
Sanches i shënon ish-skuadrës së tij, Bayern mposht Benfican (VIDEO) Bayern Munchen e ka nisur me fitore Champions Leaguen duke e mundur nënkampionin e Portugalisë, Benfica me rezultatin 0-
Renato Sanches turpëron trajnerin e tij, nxirret direkt nga loja (VIDEO) Renato Sanches bëri një mbrëmjën e djeshme një nga pasimet më qesharake të bëra ndonjëherë. E gjithë kjo ndodhi në ndesh
Wenger ka besim tek Sanches, shikoni si mundohet ta bindë kilianin për të rinovuar Trajneri Arsene Wenger tha sot në një konferencë për shtyp se shpreson që Sanchez do të japë maksimumin për Arsenalin pa
Ja pse Bayern nuk e dëshiron Sanchesin Renato Sanches këtë verë u huazua për një vit nga Bayern te Sëansea City. “Sport Bild” zbulon arsyet reale të huazimi
Renato Sanches zyrtarizohet tek klubi i ri Renato Sanches sot është zyrtarizuar tek ekipi i tij më i ri pasi la Bayernin ditën e djeshme. Ekipi i tij është Sëan
Sanches në Premierligë Revista sportive gjermane, Kicker, ka bërë të ditur se Bayern Munich dhe Swansea City kanë arritur marrëveshje për trans
Liverpool dhe Renato Sanches janë pak orë larg njëri - tjetrit Bild në Gjermani kanë raportuar se Liverpool janë favoritët për të nënshkruar me Renato Sanches. Ata fillimisht kër
Manchester City çmendet pas Sanchesit në ditët e fundit të merkatos Sipas The Independent, Manchester City ka besim se do ta kompletojë marrëveshjen për të nënshkruar me Alexis Sanchez ng
Liverpool kryeson garën për Renato Sanchesin Një numër i madhe ekipesh dëshirojnë Renato Sanches. Sky Sports raporton se Liverpool do të fitojë garën për të nënsh
Bayern Munich merr vendimin për të ardhmen e Renato Sanches Renato Sanches kërkoi ditën e djeshme që ai të mos përfshihej në ekipi për ndeshjet e radhës së Bayern Munichut. Port
Sanches i kërkon ekipit ta lërë jasht për ndeshjen e radhës Mesfushori i Bajernit të Mynihut, Renato Sanches e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të jetë më pjesë e ekipit bavarez.
Rivalë të rinj për Milanin në garën për Renato Sanches Roma i është bashkuar Milanit në interesimin për Renato Sancehsin. Kicker raporton se një marrëveshje për huazimin e
Sanches mund të mosh shkojë tek sheiku i PSG, pasi do bëhet vetë "sheik" Arsenali njoftohet se i ka ofruar Alexis Sanchez një marrëveshje të re prej me 300,000 paund në javë. Kilian ka dhe n
Dëmtohet Alexi Sanches, nuk do të luajë dy ndeshjet hapëse Alexis do të humbasë dy ndeshjet e para të sezonit. Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, zbuloi të mërkurën se Alexi