999 rezultate për

samuel

Daily Mail: Zgjatja e kontratës së Guardiolas do të thotë se edhe Messi do të transferohet te Man City Pep Guardiola do rinovojë edhe për dy vite kontratën me Manchester City. Gazetari anglez i Daily Mail, Martin Samuel
Drejt moshës 40 vjeçare, Samuel Eto mund t’i rikthehet futbollit Në moshën thuajse 40 vjeç (i mbush më 10 mars 2021), Samuel Eto mund të rikthehet në fushë pas 14 muajsh nga tërheqja zy
Eto'o rikthehet nga pensionimi, i bashkohet skuadrës spanjolle Samuel Eto'o mund të vendosë për një rikthim të papritur në futboll, në moshën 39 vjeçare. Sulmuesi nga Kameruni në v
LISTA/ Barcelona vetëm me dy qendërmbrojtësa ndaj Juventusit Ditën e mërkurë zhvillohet super ndeshja mes Juventusit dhe Barcelonës e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagu
Umtiti: Barcelona është Barcelona, nuk dua të largohem kështu Samuel Umtiti ka thënë disa fjalë lidhur me të ardhmen e tij. Mbrojtësi francez i Barcelonës, Samuel Umtiti, tash e d
I biri e dërgon në gjyq, Samuel Eto'o nuk i paguan detyrimet si prind Samuel Eto do të përballet me njërin prej fëmijëve të tij në gjyq. Ish-ylli i futbollit botëror është denoncuar nga i bi
Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit mposht Cagliarin, rritet shpresat për Evropën Hellas Verona ka treguar se ka ruajtur formën e mirë edhe gjatë kohës së pezullimit të Serie A, duke e mposhtur 2:1 Cagl
Familja e ish-lojtarit të Premier Ligës akuzon gruan e tij për "falsifikimin" e vdekjes Familja e Jlloyd Samuel, ish-lojtarit të Premier Ligës akuzon gruan e këtij të fundit për ‘falsifikimin ’e vdekjes së ti
5 vjeçari humb kontaktet me familjen në Spille, apel për gjetjen e prindërve Në plazhin e Spillesë në Durrës një djalë 5-vjeçar ka humbur kontaktet me familjarët e tij. Samuel Xhepa kërkon prind
Vajza 18 vjeçare dërgon në gjyq Samuel Eto, pretendon se e ka baba Ish-lojtari i Interit dhe Barcelonës, Samuel Eto, duhet të rikthehet në Spanjë gjatë këtyre ditëve, por jo për arsye fut
Barcelona merr vendimin për Samuel Umtiti Skuadra e Barcelonës duket se ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm për Samuel Umtiti. Mbrojtësi francez ka vuajtu
Rrezikuan dëbimin por sot familja shqiptare është shembull e integrimit Ai dëshiron që në të ardhmen të bëhet një inxhinier i suksesshëm. I riu ka qenë gjithmonë një nxënës i shkëlqyer Samu
Eto’o në telashe, zbulohet ngjarja tronditëse Samuel Eto’o është në një telash të vërtetë. Gjykata e Madridit ka pranuar kërkesën e një vajze të re 18 vjeçare për njo
Barça-Inter, kush janë 8 futbollistët që luajtën me të dyja ekipet? Sonte në mbrëmje do të përballen me njëra tjetrën dy gjigandët e futbollit europian, Barcelona-Inter. Dy skuadrat ku në
Samuel Eto’o Ambasador nderi i La Ligas Kamerunasi, i cili luajti për Barcelonën do të ndihmojë që fama e La Ligës të shpërndahet në tërë globin. La Liga e ka s
Zbulohet letra, Mbretit Zog iu kërkua që motrat të luanin në një film të Hollywoodi-it Gazeta franceze, “Paris-soir”, ka botuar, të mërkurën e 23 marsit 1938, në faqen n°5, telegramin e producentit të njohur
Shokohet showbizi, ish-i akuzon këngëtaren e njohur se tentoi ta therte Nicki Minaj është akuzuar së fundmi nga ish i dashuri, Safaree Samuels se ka tentuar ta therë këtë të fundit brenda apar
Eto i çudit të gjithë me klubin e ri Samuel Eto'o ka vendosur të transferohet në Katar. Samuel Eto’o i ka dhënë lamtumirën Europës dhe do të vijojë karrierë
Paul Umtiti apo Samuel Pogba !? Lapsusi i gazetarit shakton të qeshura (VIDEO) Franca mundi Belgjikën dhe është në finalen e Botërorit dhe do i duhet që të përballet me Kroacinë e cila gjithashtu mun
FIFA shpall lojtarin e ndeshjes, Francë - Belgjikë Në “Saint Petersburg Stadium” u luajt gjysmëfinalja e parë e Botërorit mes Francës dhe Belgjikës. Franca fitoi me rez