999 rezultate për

samsung

Samsung nuk do t'i prodhojë telefonët më në Kinë Samsung i dha fund prodhimit të telefonëve celularë në Kinë bëri të ditur kompania ditën e Mërkure e cila është dëmtuar
Autostrada nënujore dhe pushime në hapësirë, kështu do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në hapësirë janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do konsiderohen si të
Autostrada nënujore, sporte dhe pushime në Hapësirë: Si do duket bota pas 50 vitesh (FOTO LAJM) Autostradat nënujore, sportet dhe pushimet në Hapësirë ??janë disa nga zbulimet e ardhshme të cilat do të jenë të zakons
Jashtë parashikimeve, “Apple” dhe “Samsung”, telefonat më të rrezikshëm “Iphone 7″ dhe Samusung Galaxy s8” përcjellin dyfishë më shumë rrezatim sesa është e lejuar. Telefonat e mençur
Samsung Galaxy Home del në treg në fund të qershorit I shumëprituri Samsung Galaxy Home së shpejti mund të paraqitet në treg. Sipas zyrtarëve të Samsung, kompania e Kores
Kjo është data e hyrjes në treg e Samsung Galaxy S10 5G Samsung në linjën Galaxy ka lëshuar edhe variantin 5G të quajtur Samsung Galaxy S10 5G. Kompania tashmë ka dhënë një
Ja kush janë smartfonët më të mirë për selfie (FOTO LAJM) DxOmark, një laborator francez I specializuar për fotografi ka testuar një sërë smartfonësh dhe i ka renditur sipas cilë
Samsung nuk do të sponsorizojë Milanin Gjigandi i prodhimit të elektronikës Samsung nuk do të sponsorizojë Milanin, shkruan Albeu.com. Lajmi vjen nga vete
Edhe celular edhe tablet, Samsung sjell “bishën” e re në treg (FOTO LAJM) Nëse doni të dini kush është fjala e fundit e teknologjisë, duhet me patjetër që të shihni celularin më të ri që ka prez
Teknologjia arrin kulmet, kur do vijë telefoni me ekran që paloset Tenkologjia sa vjedh dhe përmirësohet dita ditës, ku arritje të madhe kanë bërë edhe kompanitë e "smartphone". Së fu
Apple dhe Samsung dënohen për kurthin që u bënë klientëve Apple dhe Samsung do të gjobiten me nga 5 milionë euro respektivisht në Itali, për “ngadalësimin me qëllim” të celularëv
Samsung vjen me ndryshimin kolosal tek Galaxy S10 Drejtuesit kryesorë të kompanisë Samsung janë takuar kohët e fundit në Kinë për të diskutuar telefonin e ri që do të nxj
"Çmendet" samsung, prezanton gjigantin me katër kamera (FOTO LAJM) Samsung laçoi zyrtarisht modelin me të ri, atë të Samsung Galaxy A9 i cili ka katër kamera. Samsung konkurroi fuqish
Huawei ia kalon Samsungut, planifikon smartphone që paloset Huawei po përpiqet që të prodhojë një smartphone të palosshëm përpara Samsungut.Samsung po ruan shfaqjen e inovacionit t
Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e t
Samsung prezanton versionin e ri Galaxy S9 dhe S9+ Samsung Electronics ka njoftuar daljen e versionit tw ri të ngjyrës Sunrise Gold për smartfonët Galaxy S9 dhe S9+. L
Një eksperiencë disa ditore me Samsung Galaxy S9 Samsung erdhi në fillim të këtij viti me Galaxy S9 dhe S9+ duke mos bërë shumë ndryshime në raport me paraardhësit e S8-
Galaxy S10 do të jetë me tre kamera Galaxy S10 pritet t'i sfidojë të gjithë smartphonet përsa i përket fotografisë. Sipas analistit KBI Securities Kim D
Samsung dhe Red Bull sfidojnë përdoruesit të ‘Shikojnë Pamjen e Madhe’ në një video të re të sporteve ekstreme Samsung Electronics Co., Ltd. zbuloi sot një video të re të sporteve ekstreme në bashkëpunim me Red Bull dhe skateborder
Ky është celulari më i mirë i vitit 2018 Celulari më i mirë tani është Samsung Galaxy S9 Plus Nëse jeni duke kërkuar për të gjetur se cili është smartphone më