999 rezultate për

sampdoria

Ylli i Atalantës mbetet objektivi i madh i Juventusit Robin Gosens vazhdon të jetë një ndër objektivët kryesorë të Juventusit për mekaton e verës. Bardhezinjtë tentuan ta bli
Atalanta siguron fitoren e 3 radhazi në Serie A, mposht pastër Sampdorian (VIDEO) Atalanta vazhdon serinë e fitoreve, teksa këtë herë mposhti në transfertë Sampdorian me shifrat 2-0. Një pjesë e par
Lazio triumfon me vështirësi ndaj Sampdorias, kap zonën Champions (VIDEO) Lazio ka arkëtuar tre pikë me shumë mund ndaj Sampdorias në kuadër të javes së 23-të të Serie A. Sampdoria edhe njëhe
Interi siguron Darmian dhe largon dy të tjerë Interi ka blerë përfundimisht mbrojtësin Mateo Darmian nga Parma, teksa janë larguar përfudimisht, Mateo Politano te Nap
Juventusi triumfoi ndaj Sampdorias, Pirlo flet për nëvojën për një sulmues Juventus ka triumfuar ndaj Sampdorias në kuadër të javes së 20-të të Serie A. Juventusi u desh të punojë shumë për të
Juventusi fiton "pastër" ndaj Sampdorias (VIDEO) Juventus dhe Sampdoria janë ndeshur në kuadër të xhiros së 20-të të Serie A. “Bianconerët” nuk kanë lënë hapësirë për
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Sampdorias (VIDEO) Juventusi ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Sampdorias në shtëpinë e këtyre të fundit. Për "zonjën e vjetër",
Sampdoria – Juventus, formacionet zyrtare Sampdoria do të ndeshet me Juventusin në kuadër të xhiros së 20-të të Serie A. Për “Bianconerët”, mungesa të mëdha do
Statistikat katastrofike të Sanchezit, ka humbur 8 nga 12 penalltitë e fundit Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dështoi përsëri nga pika e bardhë ndaj Sampdoria, që doli të jetë e teta në 12 gjuajt
Pa Lukakun në fushë, Sampdoria i bën "gjëmën" Interit (VIDEO) Pa Lukakun të dëmtuar Interi nuk ja ka dalë ndaj Sampdorias duke u mposhtur 2-1, shkruan Albeu.com. Ishin golat e Can
Befasohet Interi, Sampdoria zhbllokon rezultatin (VIDEO) Sampdoria ka befasuar Interin. Candreva është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 22'. Kujtoj
Sampdoria – Inter, formacionet zyrtare Sot (e mërkurë) do zhvillohet sfida mes Sampdorias dhe Interit, e vlefshme për xhiron e 16-të të Seria A. "Neurazzurë
Formacionet zyrtare, Sampdoria-Milan Milani do të luajë në 20:45 në transfertë kundër Sampdorias. Kuqezinjtë ndodhen në vendin e parë me 23 pikë dhe dua
"Hap krahun" edhe Bennacer, Milani me tre mungesa të rëndësishme ndaj Sampit Milani vijon të jetë në krye të kampionatit italian, por Juventusi dhe interi po tregojnë shenja rritjeje dhe tani janë
Quagliarella nuk heq dorë nga futbolli i madh, drejt rinovimit me Sampdorian Edhe pse pas 2 muajsh do të mbushë 38-vjeç, Fabio Quagliarella nuk ka ndërmend të varë këpucët në gozhdë, madje synon të
Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit
Plas keq Sampdoria, kërcënime dhe plumba për Masimo Ferreron Situatë absurde te klubi i Sampdorias, me tifozët që kanë kaluar çdo limit në betejën e tyre kundër presidentit Masimo F
ZYRTARE/ Candreva largohet nga Interi, mbetet po në Serie A Antonio Candreva është futbollisti më i ri i klubit të Sampdorias. 33-vjçari italian në sezonin e ri do të luajë nën
Debutoi si trajner, Pirlo analizon ndeshjen ndaj Sampdorias Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo foli për Sky Sport pas suksesit kundër Sampdoria në debutimin e tij te stoli bardhezi
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, Pirlo i befason të gjithë (FOTO LAJM) Juventus nis sot në 20:45 mbrojtjen e titullit. Bardhezinjtë do të presin në shtëpi Sampdorian ku do kërkojnë ta nisin m