999 rezultate për

samos

Skandali në Korçë: Shihni si kanë përfunduar kafshët që mbrohen me ligj (FOTO LAJM) Gjuetia ndaj faunës së egër në Shqipëri është e ndaluar, por fatkeqsisht ekziston vetëm në fletoren e ligjeve. Gazet
"Ulërima" e frikshme e mumjes, misteri më i madh i arkeologëve (FOTO LAJM) Identiteti i mumjes me shprehjen e agonisë të përjetësuar në vdekje e të ngurtuar në fytyrën e saj në përjetësi, i ka bë
Stafi i një spitali nën hetim, injektuan tek pacienti substancë balsamosjeje Personeli i një spitali rus do të ndiqet penalisht pas vdekjes së një pacienteje, e cili gabimisht ishte injektuar me fo
E balsamosën të gjallë, e reja humb jetë në mënyrë të tmerrshme Një 27 vjecare ka gjetur vdekjen për shkak të një gabimi të tmerrshem të mjekëve. Vajza ruse është balsamosur e gjall
Nuk u shpjegua kurrë: "Ulërima" e frikshme e mumjes akoma mister Identiteti i mumjes me shprehjen e agonisë të përjetësuar në vdekje e të ngurtuar në fytyrën e saj në përjetësi, i ka bë
"Ulërima" e frikshme e mumjes, misteri më i madh i arkeologëve (FOTO LAJM) Identiteti i mumjes me shprehjen e agonisë të përjetësuar në vdekje e të ngurtuar në fytyrën e saj në përjetësi, i ka bë
Temperaturat e ulta në Greqi, kampet e refugjatëve në alarm (FOTO LAJM) Mijëra refugjatë në kampet e pritjes në ishujt Lesbos, Hios dhe Samos në Greqi, po i vuajnë më shumë pasojat e valës së
Moti i keq vë në rrezik refugjatët në kampet e Greqisë Ata që po vuajnë më shumë pasojat e valës së motit të keq që ka përfshirë edhe Greqinë janë mijëra refugjatë në kampet e
Mbyten varkat me emigrantë, 2 të vdekur në Greqi Të paktën dy persona kanë humbur jetën ndërsa disa të tjerë rezultojnë të humbur pas mbytjes së dy varkave me 60-65 pasa