999 rezultate për

samir

Samir Ujkani infektohet me Covid-19 Portieri i Kosovës, Samir Ujkani ka dalë pozitiv me Covid-19. Burime të Indeksonline, bëjnë të ditur që portieri i To
Flor Mumajesi krah djalit të Samir Manes, çfarë i bëri bashkë (FOTO LAJM) Për arsye që nuk janë bërë të ditura, më media qarkulloi pak ditë më parë lajmi se Kledi Bahiti është larguar nga grupi
Samir Ujkani reagon ashpër pas fjalëve për mundësinë e përjashtimit të Kosovës nga UEFA e FIFA (FOTO LAJM) Ngjarjet e fundit në futbollin e Kosovës ku është dhënë lajmi për mundësinë e përjashtimit të Federatës së Futbollit të
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza
Biznesmeni Samir Mane dhuron 1.2 milionë euro për të prekurit nga tërmeti Bordi Drejtues i Grupit Balfin nën kujdesin e veçantë të Presidentit Samir Mane, dhe kompanitë përkatëse të Grupit vendo
I mori jetën boshnjakut dhe ia plagosi djalin në Gjermani, shqiptari nuk pranon të flasë Klodian F. 51 vjeç me origjinë shqiptare dyshohet se është vrasësi i boshnjakut Samir H. 46 vjeç. Shqiptari Klodian ësht
E BUJSHME/ Samir Ujkani kryen vizitat mjekësore te Torino Samir Ujkani është futbollisti më i ri i Torinos. Portieri i përfaqësueses së Kosovës pasi mbylli marrëveshjen me turqit
KPK konfirmon rikonfirmon në detyrë Prokurorin e Saimir Tahirit Komisioni i pavarur i kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Krimeve të Rënda Vladimir Marën. Mara është n
Interi gjen pasuesin e Handanovicit Interi po kërkon pasuesin e Samir Handanovicit në portë. Së fundmi Zikaltrit kanë piketuar Gabriel Brazaon, një portier
Samir Nasri arrin marëveshjen me West Ham Sipas asaj që raporton France Football, Samir Nasri ka arritur akordin me West Ham teksa do ti bashkohet klubit Lodinez
Formacionet zyrtare: Udinese - Milan Milan do të luaj sonte në transfertë ndaj Udineses në "Dacia Arena", ndeshje e vlefshme për javën e 11 të Serie A. G
LISTA/ Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri Instituti Evropian “Pashko” ka publikuar sot listën e njerëzve më të pasur në Shqipëri. Sipas këtij Instituti, edhe
Karriera e Samir Nasris merr fund, UEFA e dënon akoma edhe më shumë Samir Nasri do të vazhdojë të vuajë edhe më gjatë dënimin për përdorimin e substancave të ndaluara. Francezi është d
Samir Ujkani shprehet i trishtuar për vdekjen e Fadil Vokrrit Portieri i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani, është shprehur i shokuar me lajmin e vdekjes së legjedës së futbollit
Deputeti i PS-së godet Veliajn: Tirana është e pajetueshme Deputeti i Ps-së Erion Braçe ka sulmuar si rrallëherë kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn, për ndërtimin e një pallati p
Detajet që s’u panë: Biznesmeni i pasur shqiptar u jep para publikut Biznesmeni i njohur, Samir Mane ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Xing me Ermalin" në një intervistë nga ato që rrallë
Sa para ka në xhep biznesmeni i pasur shqiptar? Një hudhër dhe kaq I shpallur njeriu më i pasur në Shqipëri, Samir Mane ka treguar sesa para mban në portofolin e tij. Por ka ndodhur ha
Ujkani: Shpresoj që ndeshja ndaj Burkina Faso të mos luhet në atë stadium Samir Ujkani shpreson se ndeshja me Burkina Fason do të zhvillohet në një tjetër stadium, pasi ai ku luajtën me Madagasc
Samir Tahiri përsëri në makth, mund të fillojë hetim për lidhjet me Habilajt Parlamenti do të nisë këtë të hënë punimet e tij me një sherrnajë të pritshme, pasi në skenë do të dalë sërish emri i Sa
Zamir Mane tregon lidhjet me Berishën, Ramën dhe Frangajn Gjatë emisionit “Të Paekspozuarit”, Samir Mane u pyet për miqësinë me pronarin e TV KLAN, Aleksandër Frangaj, dhe nëse t