999 rezultate për

sami

Nuk kanë të ndalur zjarret në vend, zjarrfikëset drejt Ksamilit Një zjarr i madh ka shpërthyer në një zonë në Ksamil. Bëhet fjalë për një zonë të pandërtuar në hyrje të zonës turist
Nisi për arsye banale, si përfundoi sherri me një të plagosur në Ksamil Mbrëmjen e djeshme në Ksamil një sherr për motive banale përfundoi me një person të plagosur. Ditën e sotme Policia e
Pajtim Kasami me një supergol i siguron fitoren Sionit ndaj Baselit (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Pajtim Kasami ka qenë vendimtar në fitoren e Sionit ndaj Baselit, pasi goli i tij ia ka siguruar fito
Macron dhe Merkel i bashkohen Samitit për Kosovën të premten Presidenti francez, Emmanuel Macron dhe kancelarja gjermane Angela Merkel do të organizojnë me BE-në një samit virtual t
Flor Mumajesi krah djalit të Samir Manes, çfarë i bëri bashkë (FOTO LAJM) Për arsye që nuk janë bërë të ditura, më media qarkulloi pak ditë më parë lajmi se Kledi Bahiti është larguar nga grupi
Gjykata e mbështetur nga BE-ja "shkatërron" planin e SHBA-së për samitin e Kosovës Një gjykatë e krimeve të luftës të mbështetur nga BE-ja ka stigmatizuar publikisht presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, d
Lëvizja BESA: Koalicioni jonë do të fitojë të paktën 61 deputetë Lëvizja Besa, si pjesë e koalicionit “Mundemi”, e filloi fushatën sot nga Kërçova, duke zhvilluar takim me banorët e Zaj
Rezultojnë pozitive ndaj koronavirusit dy mësuese në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 33 raste të reja me koronavirus prej të cilave 23 janë shënuar në Tiranë. Albeu
"Sigurimi e zhduku pa gjurmë babanë tim", dëshmia tragjike e vajzës së kapitenit Kjo eshte historia e panjohur e Sami Binerit me origjinë nga fshati Fushë-Bardhë i Gjirokastrës, familja e të cilit gjat
Trafik qëniesh njerëzore, kush është drejtoresha dhe 3 vartësit e akuzuar E pezulluar nga detyra pak ditë më parë, sot është prangosur nga Forcat e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm. Enkelejd
Trafikonte arabë e sirianë drejt Perëndimit, pezullohet drejtoresha e Kufirit Enkelejda Toska Pas denoncimit në media se drejtoresha e Kufirit ishte e përfshirë në trafikimin e arabëve dhe sirianëve drejt Perëndimi
SKANDAL/ Drejtoresha e Kufirit Enkeleda Toska, e përfshirë në trafikun e arabëve Një investigim i Top Story, ka nxjerrë në pah një sërë emrash të rëndësishëm të përfshirë në trafiqe me arabët. Një n
Dalin pamjet: Sami Hoxha flet me një ambasador për trafikimin e njerëzve (VIDEO) Një video e publikuar në Top Story tregon se një ambasador në një shtet të lindjes së mesme i kishte bërë Sami Hoxhës pa
Vijonin të ndërtonin pa leje në Ksamil: Arrestohen 7 persona, mes tyre 5 punonjës të IKMT-së Policia e Sarandës dhe Forcat Operacionale kanë arrestuar 7 persona, mes të cilëve 5 janë punonjës të Inspektoratit Komb
''Hap i vogël drejt anëtarësimit'', koronavirusi prishi planet për Samitin e Zagrebit BE-ja ndihmon Ballkanin Perëndimor për të dalë nga kriza e koronës dhe rinovon premtimin për pranim. Një tjetër hap i vo
Thaçi në Samitin e Zagrebit kërkon liberalizimin e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në Samitin e Zagrebit ka përsëritur nevojën urgjente për liberalizim të
El Pais: Spanja, e hapur ta njohë Kosovën nëse arrin marrëveshje me Serbinë Gazeta e madhe spanjolle “ElPais” ia ka kushtuar një shkrim të gjatë vendimit të Spanjës për të marrë pjesë në Samitin B
Samiti i Zagrebit, Shasha: Liberalizimi i vizave për Kosovën nuk do të jetë në agjendë 27 shtete të Bashkimit Evropian dhe 6 vendet e Ballkanit Perëndimor do të jenë sot pjesë e Samitit të Zagrebit i cili do
Dolën në plazh për të bërë shëtitje, si ndodhi sherri me tre të plagosur në Ksamil Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në Ksamil. Një grindje mes dy familjeve ka bërë që tre persona të plago
Sot mbahet samiti virtual mes BE-së dhe Ballkanit Perëndimor Samiti BE-Ballkani Perëndimor i parashikuar të mbahej në Zagreb do të zhvillohet sot në formën e një video-konference pë