999 rezultate për

salzburg

Valon Berisha rikthehet te Salzburg? Ky është plani i Igli Tare Valon Berisha me shumë gjasë mund të kthehet tek skuadra e Salzburg. Berisha nuk ka pasur një aventurë të mirë me Laz
ZYRTARE/ Liverpooli nënshkruan me talentin e Salzburg Liverpooli ka konfirmuar se e ka blerë Takumi Minamino nga Salzburgu, duke e aktivizuar klauzolën e tij pas paraqitjeve
Juventusi futet në garë për yllin e Salzburg Trajneri i Juventusit, Sarri është duke luftuar me një periudhë të vështirë, në të cilën ai duhet të merret me një Inter
Sulmuesi i Salzburg bën gafën e javës (VIDEO) Salzburg nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në ndeshjen e fundit, por vazhdon të kryesojë kampionatin austriak me dy
Real Madrid dhe Barcelona në garë për talentin e Salzburg Sulmuesi në super-formë norvegjez i Salzburgut është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane Erling Haaland është
Goli ndaj Napolit e fut Haaland në historinë e Championsit Po kwrkohet nga gjysma e Europws, sulmuesi 19 vjeçar i Salzburg vazdhon tw mahnisw çdo minutw qw luan. Norvegjezi i S
Befasohet Napoli, Salzburg kalon në avantazh (VIDEO) Napoli e ka nisur keq sfidën në "San Paolo" përballë Salzburg. Miqtë kanë kaluar në avantazh falë një 11-metërshi të
"Bisha" Haaland kërkohet nga gjysma Europës, Salzburg kërkon 100 milion euro Salzburgu e ka vendosur çmimin për super-talentin Erling Braut Haaland. Klubi austriak i kërkon hiç më pak se 100 milion
6 gola në 3 ndeshje, talenti i Salzburg tërbon skuadrat e mëdha (VIDEO) Një tjetër mbrëmje për t’u mbajtur mend nga sulmuesi i Salcburgut, Erling Haland. Ai theu një rekord që askush më parë n
"Ylli" i Salzburgut: Kam kopjuar dietën e Ronaldos, idhulli im Zlatan Ibrahimovic Në debutimin e tij, kundër Genk, realizoi tregolësh. Këtë të mërkurë, kundër Liverpoolit, në “Anfield”, realizoi një tje
Spektakël në 'Anfield', Liverpool vuan për të siguruar tre pikë përballë Salzburg (VIDEO) Liverpooli ka mposhtur Salzburgun me rezultat 4-3 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Fill
"Zgjohet" Liverpooli, kalon sërish në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Pas barazimit të papritur nga Salzburg, Liverpool ka arritur të zgjohet dhe të reagojë shumë shpejt. Salah vetëm 9 mi
E papritur! Salzburg barazon rezultatin përballë Liverpool (VIDEO) E pabesueshme ajo çfarë po ndodh në 'Anfield'. Salzburg ka arritur te barazoje rezultatin përballë vendasve që në 35
'Drithet' Liverpool, Salzburg ngushton rezultatin (VIDEO) Liverpool arriti të shënonte 3 gola vetëm në 35 minutat e para të pjeses se parë duke krijuarkeshtu sigurin se ndeshja t
Liverpool dyfishon rezultatin përballë Salzburg (VIDEO) Djemtë e Klopp kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë përballë skuadrës autriake të Salzburg. Mbrojtësi anësor Ro
Liverpool kalon në epërsi përballë Salzburg (VIDEO) Liverpool ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Salzburg në minutën e 9' me sulmuesit Saudio Mane. Liverpool p
Liverpool-Salzburg, formacionet zyrtare: Klopp hedh arsenalin e rëndë në fushë Jurgen Klopp nuk dëshiron ti lërë asgjë rastësisë dhe ka hedhur sot një formacion të fortë në ndeshjen e tyre kundër Sal
Njihuni me bomberin e Salzburgut: Vetëm 19 vjeç dhe realizoi Hat-trick në Champions (VIDEO) Sulmuesi i Salzburg Erling Braut Haland, është kthyer në idhullin e tifozerisë, shkruan Albeu.com. Talenti 19 vjecar
Mbrojtësi i Salzburg refuzon Shqipërinë dhe Kosovën, bashkohet me Austrinë Mbrojtësi i Salzburgut, Albert Vallçi është ftuar nga kombëtarja e Austrisë për dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese kund
Salzburg fitore morali, Napoli kalon në fazën tjetër (VIDEO) Gjermanët e Salzburg nuk arritën dot të bënin mrekullinë në Red Bull Arena. Pakujdesia e treguar në minutat e para i