999 rezultate për

salsano

Xhemi nuk e harron Alketën, "hakmerret" edhe pas disa muajsh: Që mos të ngjaj si gagaçe E ftuar sot në “Ftesë në 5”, Xhemi Shehu duket si i ktheu përgjgjie edhe pse me shaka Alketa Vejsiut ne lidhjen me “sher
Zbulohet arsyeja pse Alketa u hakmorr me Xhemin dhe jo Salsanon? Prej disa ditësh rrjeti po zihen nga “lufta” e Alketa Vejsiut me Xhemi Shehun dhe motrat Vjollca. Xhemi Shehu së bash
"Si mund të rrijë robi 5 minuta me një veshje?", Xhemi dhe Salsano tallen me Alketa Vejsiun (VIDEO) Festivali i 58-të i RTSH-së mbrëmjen e djeshme kishte finalen, ku fituese doli Arilena Ara hde në vend të dytë doli Elva
Alketa Vejsiu nuk do të gjej qetësi, Xhemi dhe Salsano ironizojnë moderatoren (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e “Festivalit të 58-të RTSH-së”, ku fituese e çmimit të parë u shpall Arilena Ara.
Fansat nuk e lënë rehat Enedën, ia thonë në sy se fitoren e meritonte Fifi (FOTO LAJM) Aktorët e humorit, Salsano Rrapi dhe Flor Binaj e kanë shfrytëzuar këngën e Eneda Tarifës, “Ma zgjat doren” me të cilën
"A do ma zgjasësh dorën!" Salsano Rrapi kopjon Eneda Tarifën në mënyrë epike (VIDEO) Eneda Tarifa u shpall pak ditë më parë fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike. Kënga “Ma zgjat dorën” u pëlqye shumë
Salsano tha se iku fshehurazi, Delinda ironizon aktorin: “Bën zëdhënësin e ‘Top-it!” (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Salsano Rrapi foli në media për largimin e aktores së humorit Delinda Disha nga “Portokallia”. Mode
Salsano kryqëzon publikisht Delinda Dishën: Iku fshehurazi nga Portokallia (FOTO LAJM) I ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Rreze Dielli”, aktori dhe moderatori i njohur i “Portokalli”, Salsano Rrapi, ka
"Nëse të paguan dikush më shumë ikën", Salsano flet hapur për aktorin e vetëm që nuk flet (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i “Portokalli” Salsano Rrapi mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Si kurr
Kështu nuk e keni parë, Salsano Rrapi acarohet keq me ndjekësin (FOTO LAJM) Salsano Rrapi është një ndër personazhet më të dashur dhe të preferuar për të gjithë publikun shqiptar i cili prej vites
“S’ke turp”, Salsano tregon si e shau gruaja në Elbasan për Berishën Aktori i njohur Salsano Rrapi prej vitesh moderon dhe aktron në Portokalli. Shpeshherë skecet në Portokalli përfshijn
I bie qepenit me kokë, shihni si shpëton mirë Salsano Rrapi (VIDEO) Aktori dhe prezantuesi i "Portokallisë", Salsano Rrapi është përplasur keq me qepenin e një garazhi makinash. Për pas
Si u bë moderator në Portokalli, Salsano rrëfen eksperimentin e Altin Bashës Salsano Rrapo, prej disa vitesh moderator i Portokallisë, i ftuar në Chic, ka rrëfyer disa nga detajet kryesore të jetës
Salsano i publikon Xhemit foton pa make-up (FOTO LAJM) Xhemi Xhehu dhe Salsano Rrapi janë dy moderatorët e "Portokallisë". Së fundmi Salsano në Instagramin e tij ka postuar
Pse përfundoi në gjykatë Salsano Rrapi? Duke parë tipin e tij sportiv, nuk do ta kishim menduar se Salsano Rrapin do ta shihnim ndonjëherë nëpër dyert e gjykata
Salsano dhe Erjona bëhen prindër për herë të dytë (FOTO LAJM) Moderatori dhe aktori i njohur i Portokallisë Salsano Rrapi është bërë baba për herë të dytë. Ka qenë bashkëshortja e
Salsano Rrapo, baba për së dyti (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm pak kohë që kur moderatori dhe aktori i njohur Salsano Rrapi deklaroi se ndoshta do martohej kur të vint
Pse nuk është martuar akoma Salsano Rrapi? Nuk do ta besoni përgjigjen e aktorit Aktori dhe moderatori i “Portokallisë”, Salsano Rrapi, prej 17 muajsh është baba i një vajze, Margi. Ai dhe aktorja Erjo
Salsano Rrapi zbulon “formulën” e Portokallisë, ja arsyeja pse ikin gjithmonë moderatoret Që në momentin që mendoi të sillte në Shqipëri një spektakël humori, themeluesi i Top Medias kishte një model të ngjashë
Ana e errët e Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Prezantuesja e emisionit “Thurje”, Jonida Vokshi, nuk mund ta lërë për asnjë moment pasionin për kinemanë, që është dhe