999 rezultate për

sally

Uragani Sally nxjerr tërbimin në SHBA, shkatërron rrugët dhe shemb urat (FOTO LAJM) Uraganet gjithnjë kanë qenë një kërcënim i madh për SHBA-të dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. Pjesa juglindorë e
Aktorja e famshme: Jam abuzuar seksualisht në moshën 14-vjeçare Aktorja e njohur Sally Field ka treguar për herë të parë se si është abuzuar seksualisht për vite me radhë gjatë fëmijër
Nxënësja e pashpirt që ia shkatërroi jetën mësueses (FOTO LAJM) Një nxënëse e pashpirt, e cila ia shkatërroi jetën mësueses së saj, është dënuar me dy vite burg. Britanikja Elisa Bi