999 rezultate për

salianjin

Receta e Dumës për politikën, me çfarë e krahason kryeministrin dhe Salianjin (FOTO LAJM) Politikania Grida Duma e ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë” është vendosur para një pyetësori se me çfarë pjatash apo
Rama në Durrës: Vangjushi mundi Olldashin jo më Gridën apo Salianjin Rama në takimin elektoral të Durrësit bëri disa komente për akuzat që e lidhin Vangjush Dakon me vjedhjen e votave, asht
"Do t'ju bëj Vettingun PD-ja", Basha i ashpër me prokurorët që dërguan Salianjin në gjykatë Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të çuar për gjykim dosjen “Babalja”
PD reagon ashpër për Salianjin: Prokuroria e kapur nga Rama PD ka reaguar shumë ashpër pas marrjes së të pandehur të ish deputetin Ervin Salianji nga Prokuroria, në lidhje me përfs
"Babalja", merret i pandehur Ervin Salianji Prokuroria e Tiranës merr të pandehur Ervin Salianjin. Salianji u mor i pandehur lidhur me përgjimin e njohur si të B
Sherri në studio, Lefter Maliqi largohet pas përballjes me Salianjin Lefter Maliqi, një nga kandiatatët e PD-së që pranoi të marrë mandatin e deputetit ka patur një përballje të vështirë me
Ahmetaj komenton foton: Po bënim komplot kundër kësaj partie Këtë të martë një foto e cila qarkulloi në media shkaktoi jo pak habi mes shqiptarëve, kur në pamje dukeshin ish Ministr
"Lidhje me trafikantin e drogës", Balla padit Salianjin dhe paralajmëron Boçin Pas akuzave të deputetit të PD-së Ervin Salianji për lidhje me trafikantit Edmond Bego, kreu i grupit parlamentar të PS
Grida Duma flet për herë të parë për mesazhet erotike me Salianjin Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka folur për herë të parë hnë lidhje me mesazhet erotike të publikuara në me
Gjinushi sherr live me Salianjin: Ore po ti qenke një idiot Sekretari për aksionin qytetar në PD, Ervin Saliani dhe kreu i PSD-së, Skënder Gjinushi kanë debatuar ashpër te “Studio