999 rezultate për

salianji

Salianji nxjerr videon: Drejtori i Shëndetit Publik u kap duke korruptuar policët Deputeti demokrat Ervin Salianji ka denoncuar sot drejtorin e Shëndetit Publik në Kolonjë që sipas tij është kapur në fl
Pas "Toyota Yaris", Salianji kërcënon Spiropalin: Kam dokument sekret për ty Wshtë shoqëruar me debate të shumta mbledhja e Komisionit të Shëndetësisë, ku argument ishte kapja e një makina tip "Toy
Grida Duma flet për herë të parë për mesazhet erotike me Salianjin Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka folur për herë të parë hnë lidhje me mesazhet erotike të publikuara në me
Deputeti i PD bën deklaratën ‘bombë’: Në korrik dalin dosjet e qeveritarëve të korruptuar Prej kohësh Partia Demokratike ka paralajmëruar se do të publikojë skandale të rënda që implikojnë zyrtarë të lartë të q
Për 10 kile mos me hajde, unë flas 100 kile e siper! Del përgjimi tjetër i Agron Xhafajt "Mos më hajde për 10 kile, unë flas për 100 kile e lart". Kjo është deklarata e Agron Xhafajt, e cila sipas deputeti
Ervin Salianji mohon identitetin: Nuk jam une Ervini (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka gjetur vend për të bërë ironi me Fatmir Xhafajn dhe vëllain e tij duke nxjerr një le
Nxorrën audio-përgjjimin e Xhafajt, 3 demokratët përfundojnë në prokurori Alibeaj, Salianji dhe eksperti i drejtësisë pranë PD-së Gazment Bardhi, janë thirrur në Prokurori. Kjo thirrje vjen v
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
7 llogari bankare e makinë superluksoze, zbulohet pasuria e Salianjit Ervin Salianji është një ndër fytyrat më të rinj brenda partisë Demokratike, dhe për çudinë e të gjithëve ai i ngjiti sh
Videoja erotike, Grida Duma padit në gjykatë Mero Bazen Lajmi mbi videon me fjalor erotik të demokratit Salianji pushtoi me shpejtësi median online. Pavarësisht se ende nuk
Vjen reagimi i parë nga politika për mesazhet "hot" të Salianjit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha pas debatit për teatrin Kombëtar kanë shkrirë së qeshuri Kuvendi
Gazetarja ironizon deputetin e PD-së: Vishesh si çun mami Tema e djeshme në Top Show që fliste për veshjen e politikanëve shqiptarë ka bërë që të ftuarit të zbulojnë disa detaje
I akuzoi për shpifje, deputeti i PD-së humb gjyqin ndaj portalit shqiptar Gjykata e rrethit në Tiranë ka “rrëzuar” sot në mesditë padinë e deputetit të Bashës, Ervin Salianji ndaj agjencisë së l
"Ti do rrahur", PD kërkon përjashtimin e Pjerin Ndreut nga Kuvendi (FOTO LAJM) Partia Demokratike i ka kërkuar sot Kuvendit të marrë masë disiplinore duke e përjashtuar për 10 ditë deputetin e PS-së,
Plas sherri në Kuvend: Ndreu i thotë Salianjit se po kërkon të rrihet Ka vijuar edhe sot në Kuvend debati mes deputetëve të PD-së dhe PS-së pas zënkës së mbrëmshme në televizion. Ndërkohë
Nuse për herë të dytë krah deputetit Salianji, Rudina zbulon misterin Aktorja Rudina Dembacaj veshi sërish fustanin e nusërisë krah deputetit Ervin Salianji, teksa e intervistonte por askush
Deputeti më simpatik i Kuvendit të Shqipërisë është i lidhur (FOTO LAJM) Një ndër deputetët më të rinj dhe më simpatik është Ervin Salianji. Biznesmeni i njohur ka qenë një nga aktivistët
Gjinushi doli nga studioja pas sherrit, Salianji: U ndjeva sikur e nxorra nga politika Deputeti Ervin Salianji ka patur një debat në televizion me kryetarin e Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushin ku d
“Skifteri" i Bashës në Kuvend, qesëndis Bregun e Topallin I ftuar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri” të Televizionit Shqiptar, Ervin Salianji ka thumbur keq të përjashtuarit e B
"Skifterët" e rinj të Lulzim Bashës në Kuvend (VIDEO) Lulzim Basha është rifutur në Kuvend pas një mungese katër vjeçare këtë legjislaturë, ndërkohë që nga pas ka një grup pa