999 rezultate për

sali

Berisha nxjerr videon: Kshu duhet t’a rrëzoni Ramën nga pushteti (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka vijuar sulmet ndaj qeverisë Edi Rama. Me anë të n
Deklarata e ish-ministrit: Ambasadorët na bënë presion kur deshën të burgosnin Sali Berishën Ish-ministri i Jashtëm Paskam Milo ka bërë deklarata të forta i ftuar në emisionin "Te Paekspozuarit". Ai rrëfeu se
Habit Rama: Berisha është një lider dhe kjo s’diskutohet! Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e kaluar ishte i ftuar në News 24 përballë gazetares Eni Vasili. Pas një periudhe qetë
"Ti do rrahur", PD kërkon përjashtimin e Pjerin Ndreut nga Kuvendi (FOTO LAJM) Partia Demokratike i ka kërkuar sot Kuvendit të marrë masë disiplinore duke e përjashtuar për 10 ditë deputetin e PS-së,
Plas sherri në Kuvend: Ndreu i thotë Salianjit se po kërkon të rrihet Ka vijuar edhe sot në Kuvend debati mes deputetëve të PD-së dhe PS-së pas zënkës së mbrëmshme në televizion. Ndërkohë
Ministria e Drejtësisë e Maqedonisë tregon nëse do të ketë hetim ndërkombëtar Për rastin e Kumanovës mund të ketë vërtet një hetim ndërkombëtar. Mediat në Maqedoni citojnë ministrin e Drejtësisë,
Sot u vërtetua sërish: Përse Lulzim Basha nuk bën dot ende pa Sali Berishën Seanca e sotme në Kuvend ishte mjaft e zjarrte me akuza të ndërsjella mes maxhorancës dhe opozitës ku në qendër të tyre
Rama: Qirje Sali, mos hajde me listë shtëpie për deputetët Kryeministri Edi Rama nuk është kursyer me akuzat ndaj opozitës pas fjalës së Berishës në Kuvend. Rama i është drejt
Paraburgim për nënën nga Gjilani që dyshohet për vrasjen e foshnjës Gjykata Themelore në Gjilan ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjilanit, për caktimin e masës së paraburgim
Berisha ironizon Ramën: Ka rrjedhur, ndonjë mëngjes do të bërtasë rroftë Sali Berisha! Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi vizitën e kryeministrit Edi Rama në Spitalin e Traumës, aty ku u inauguruan ambie
E akuzojnë se u ka shitur armë serbëve, Berisha si Rama shpërthen në Facebook Ish-kryeministri Sali Berisha është akuzuar në Facebook nga një ndjekëse e tij se u ka shit armë serbeve gjatë luftës së
Një tjetër foshnje e porsalindur ndërron jetë në klinikat e Shkupit Një tjetër foshnjë e porsalindur ka ndërruar jetë në Klinikën për gjinekologji në Shkup. Bëhet fjalë për vdekje që vj
E PABESUESHME/ Si po i shërben Sali Berisha-Saimir Tahirit Filloi si një teori konspiracioni disa ditë më parë sipas të cilës ishte Berisha ai që kishte marrë përsipër shpëtimin e
Rama flet për kanabizimin e Shqipërisë: Kishte më shumë në kohën e Saliut! Kryeministri Edi Rama sot po mban një konferencë në lidhje me punën e Policisë së Shtetit. Gjatë fjalës së tij, krye
Jo vetëm italianët, Tahirin e do në burg edhe FBI-ja?! Ish-ministri i Drejtwsisw Spartak Ngjela ka hedhur njw tjetwr tezw nw lidhje me akuzat ndaj Saimir Tahirit. Sipas tij, n
U akuzua se po shpëton Tahirin, reagon Sali Berisha Ish-kryesministri Sali Berisha më anë të një postimi në Facebook ka komentuar sërish zhvillimet në Këshillin e Mandateve
LETRA/ Djali i Hoxhës i shkruan letër të hapur Edi Ramës Ua kam bërë edhe më herët këtë pyetje: “Si do donit t’ju mbajë mend historia?” Është në dorën dhe ndërgjegjen tuaj, Z. E
Opozita shpëton "kokën" e Saimir Tahirit? Berisha flet për tradhëti Vazhdon mbledhja e Këshillit të Mandatëve në Kuvend, ndërkohë akoma nuk ka asnjë shenjë se çfarë do të bëhet me fatin e
Socialistët “kryqëzojnë” Raman: O kriminel, dili për Zot Saimir Tahirit Ditën e sotme pas orës 11:00 ku pritet ti hiqet mandati deputetit Saimir Tahiri, pritet edhe arrestimi i tij me urdhër n
Prishtinë/ Lojë e rrezikishme me një bebe të sapolindur Policia e Kosovës në raportin ditor bën të ditur se është arrestuar një çift pasi këta të fundit kishin tentuar të ndrys