999 rezultate për

salaj

Morën vëmendjen, si u dukën natën e dytë të Fest'59 Jonida Vokshi dhe Blendi Salaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e e djeshme u mbajt nata e dytë e Festivalit të Këngës në RTSH, ku këngëtarët performuan versionet unplugged të
Nga Klea Huta te Blendi Salaj, kush do e drejtojë festivalin e RTSH-së? Festivali i fundvitit merr gjithmonë vëmendjen maksimale përsa i përket drejtuesve artistikë, por edhe pjesëmarrësve të
Blendi Salaj i nxjerr të “palarat” Luana Vjollcës Moderatori Blendi Salaj së fundmi e kemi parë në krahë të Luana Vjollcës si bashkautor në programin e saj të fundit ''Sh
Blendi Salaj tregon historinë e dashurisë: Bashkëshorten e kam njohur në facebook Moderatori dhe gazetari Blendi Salaj ishte sot në studion e “Rudina” në Tv Klan. Ndryshe nga çdo dalje tjetër, Salaj ish
Një në pranga për kundërshtim të policisë Nga ana e Seksionit për Krimet është bërë arrestimi në flagrancë i shtetasit Romir Salaj, 29 vjeç, banues në Kuçovë, si
Parliament approves Gentian Salaj as the new head of AMA Gentian Salaj is selected at the new head AMA. With 79 votes in favor and one against, Gentian Salaj is now the new dire
Gentian Salaj në krye të AMA-s Gentian Salaj është zgjedhur në krye të AMA-s. Me 79 vota pro dhe 1 kundër, Gentian Salaj është zgjedhur kryetari i ri i
Arrestohet shqiptari për krime lufte në Bosnje Sot në orët e para të mëngjesit policia ka arrestuar një shqiptar në Brçko të Bonjes, pasi akuzohet për krime lufte.
Studenti i del përpara makinës me targa CD Nje djale, pjese e një grupi studentësh qe protestojne kunder armeve kimike i ka zënë rrugën një makine me targa diploma