999 rezultate për

salahun

Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
Manchester United ëndërron Salah E përditshmja spanjolle, AS, e ka tronditur botën e futbollit në Angli me pretendimet se Manchester Unitedi është i inte
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Mourinho: Nuk e shita unë Salahun nga Chelsea Jose Mourinho ka hedhur poshtë pretendimet se ai e ka keqmenaxhuar Mohamed Salahun si talent të ri në Chelsea, duke pohu
Mbrojtësi i Manchester Cityt ofenon rëndë Salahun (VIDEO) Mbrojtësi dhe kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany edhe pse bëri një ndërhyrje të ashpër në sulmuesin e Liverpool
Salah injoron legjendën e Manchester Unitedit (VIDEO) Mohamed Salah ka refuzuar të intervistohet nga legjenda e Manchester Unitedit, Gary Neville, dhe nga prezantuesja e Sky
"Liverpool duhet ta shesë Salahun" Ish mesfushori i Reds, John Barnes beson se skuadra e Jurgen Klopp nuk janë duke e “shitur klubin”, por do të lejonin që
Ndodh çudia, Arabia Saudite mposht Salahun (VIDEO) Arabia Saudite ka marrë fitoren e parë në Kupën e Botës ndaj Egjiptit të Mohamed Salah me shifrat 2-1 në "Volgograd Aren
Klopp për Salahun: Nuk do shënoj në çdo ndeshje Jurgen Klopp ka thënë se nuk është i shqetësuar për paraqitjen zhgënjyese të Mohamed Salah në Chelsea sonte duke thënë s
I bëri të ëndërrojnë, tifozët e Liverpoolit e presin me duartrokitje Salahun (VIDEO) Mohamed Salah dhe Liverpooli i tij janë zyrtarisht në finale pas humbjes 4-2 në Olimpico. Liverpooli kaloi në finale
Liverpool shpërblen Salahun Puna e mirë shpërblehet kudo. Kështu ka ndodhur edhe me yllin e Liverpoolit, Muhamed Salah, për të cilin ekipi ka vendos
Morinho mbrohet për largimin e Salah nga Chelsea: Unë e zbulova, por e shiti ekipi Mohamed Salah është në qendër të vëmendjes në gjithë botën ditët e fundit. Ai do të ishte xhevahiri i Chelseat sot nëse
Ronaldo dëshiron Salahun para Neymarit në Madrid Cristano Ronaldo dëshiron të luaj në "Santiago Bernabeu" me Mohamed Salah para yllit brazilian, Neymar Jr. Ronaldo pr
Liverpool nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Salah për asnjë lloj oferte Sipas Daily Mail, për Salah vetëm sa priten të rreshtohen ofertat në verë ku ajo më tunduesja do të jetë Reali i Madridi
Legjenda e Liverpoolit e shikon Salahun vetëm pas Ronaldos dhe Messit Legjenda e Liverpoolit, Ian Rush, e shikon Mohamed Salah vetëm pas Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Salah ka nev
Liverpool dëshiron të blindojë Salahun që Reali ta harrojë Sipas Daily Express është e gjatë lista e klubeve që janë në garë për Salah, me Real Madrid që shihet favorit. Liverp
Totti vlerëson Salahun si një nga më të mirët në botë Francesco Totti ka vlerësuar performancat e Mohamed Salah, pas kalimit të tij tek Liverpool për 50 milionë euro. Loja