999 rezultate për

salah

Salah "hero" edhe jasht fushe, shpëton një të pa strehë nga disa abuzues Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah është përshkruar si “heroi i jetës reale” pasi ndërhyri për të ndaluar abuzimin e një
Ky është formacioni i javës së parë në Premier League (FOTO LAJM) Java e parë e Premier League është arkivuar (edhe pse mungojnë në apel ndeshjet e Manchester City-t dhe Manchester Unite
Zbulohet pse Salah i festoi në atë mënyrë golat ndaj Leeds Ylli egjipitian i Liverpoolit, Mo Salah mbrëmë shënoi hat-trick ndaj Leeds në ndeshjen e parë të Premierligës. Skuadr
Spektakël në "Anfield", Salah me hat-trick shpëton Livepoolin në fund (VIDEO) Liverpool ka vuajtur shumë përballë Leeds duke marrë fitoren 4-3 nw fund. Liverpooli e nisi për mrekulli takimin, ku
Zhbllokohet sfida, Liverpool-Leeds (VIDEO) Liverpooli ka zhbllokuar shumë shpejt rezultatin kundër Leeeds. “Redsat” kaluan shpejt në avantazh që në minutën e 4R
Salah bën ndryshimin e befasishëm në pamje (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka braktisur stilin e tij të zakonshëm të flokëve. Sulmuesi i Liverpoolit ka ndryshuar pamje duke i pre
Bruno Fernendas nuk ndalet, barazon rekordin e CR7 dhe Salah në Premier League Portugezi i Manchester United është transferuar në kampionatin anglez vetëm pak muaj më parë, por kaq i ka mjaftuar për
Deklarata e fundit e Salah qetëson tifozët e Liverpoolit Mohamed Salah e ka cilësuar të pabesueshme ndjenjën pas suksesit të historik me Liverpool, duke fituar titullin pas 30 v
Gjesti i madh nga Salah, gjen grabitësin e shtëpisë, ishte i varfër, e fal dhe i ofron punë Një gjest i madh i bërë nga Mohamed Salah në të kaluarën është zbuluar nga “DailyMail”. Gjatë kohës kur sulmuesi i L
Tjetër gjest i madh nga Salah, i paguan furnizimin e makinave personave që takon në karburant Mou Salah përvecse është shndërruar në një hero për Liverpoolin, njihet dhe si një person me zemër të madhe i cili nuk
Salah ka ndikuar në uljen e nivelit të kriminalitetit në qytetin e Liverpoolit Mohamed Salah është një nga lojtarët më të dashur, jo vetëm nga tifozët e Liverpoolit por ndoshta edhe te tifozët rival
Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët
Nga Ronaldo deri te Salah, 15 lëndimet më pikëlluese në histori të futbollit Lëndimet janë pjesa më e hidhur e futbollit, pasi shumë lojtarëve në kulmin e karrierës u kanë prishur planet. Ndër v
Salah nuk harron të ndihmojë, dhuron mijëra ton ushqime për vendlindjen Futbollisti egjiptian, Mohamed Salah ka dhuruar mijëra ton me ushqime për banorët e vendlindjes së tij, për të ndihmuar
Lajm i keq për Liverpool, Salah mund t‘i mungojë për një kohë të gjatë fushës Liverpuli rrezikon që të humbasë për katër muaj shërbimet e Mohamed Salahut sezonin e ardhshëm, nëse Lojërat Olimpike të
Reali gati të thyejë rekordin e klubit, ofron shumë marramendëse për Salah Reali i Madridit po mendon seriozisht për të përfurcuar sulmin nga sezoni i ardhshëm edhe pse këtë sezon shpenzoi jo pak
Legjenda e Liverpoolit: Disa nuk ja dinë vlerën Salah Lengjenda e Liverpoolit, Jamie Carragher, ka folur për sulmuesin e "the reds", Mohamed Salah. Sipas ish-mbrojtësit, s
Salah do të luaj në Lojërat Olim[ike, "trembet" Klopp Sulmuesi i Liverpool Mohammed Salah është futbollisti kryesor i kombëtares së Egjiptit, por jo të gjithë janë të lumtur
Mohamed Salah thyen rekordin e Luis Suarez Liverpool fitoi bindshëm ndaj Southampton duke shënuar plot 4 gola. Dy golat i shënoi Mohamed Salah që shkon në kuotë
Salah jep lajmin e madh (VIDEO) Paraqitjet dhe golat e Mohamed Salah me fanellën e Liverpoolit nuk kalojnë pa u vënë re dhe Muzeu i Dyllit i Madame Tuss