999 rezultate për

sala

E ardhmja e Salah ende e paqartë, Klopp: Nëse dikush dëshiron të largohet, nuk e mbajmë atë Mohamed Salah po vazhdon të jetë emri më i përfolur për afatin kalimtar. Egjiptiani, kontrata e të cilit me Liverpool
Salah pranë largimit nga Liverpool, reagon Klopp: Është i lumtur këtu, nuk largohet Në javët e fundit po flitet gjithnjë e më shumë për një largim të Mohamed Salah nga Liverpooli, por Jurgen Klopp ka përj
Morën vëmendjen, si u dukën natën e dytë të Fest'59 Jonida Vokshi dhe Blendi Salaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e e djeshme u mbajt nata e dytë e Festivalit të Këngës në RTSH, ku këngëtarët performuan versionet unplugged të
Nuk flet për mediat angleze, Salah jep sinjale se e do kalimin në La Liga Mohamed Salah duket se është i hapur që të largohet nga Liverpooli me të përfunduar ky sezon. Ylli egjiptian duket se
Salah i pakënaqur në "Anfield"? Reds nuk e mendojnë shitjen e egjiptianit Liverpool nuk ka dyshime për statusin e sulmuesit Mohamed Salah. Liverpool nuk planifikon shitjen e Mohamed Salah, ka
E zbulon shoku i tij: Salah nuk është më lumtur te Liverpooli Sulmuesi egjiptian Mohamed Salah nuk është “i lumtur” në Liverpool dhe klubi tani po mendon të shesë yllin, pretendon i
Liverpool tregon "dhëmbët" në kampionat, "shkërrmoq" Crystal Palacen (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 7-0 në udhëtim te Crystal Palace në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier
Salah "sinjal" gjigandëve spanjoll: Të luaj në Madrid ose Barca? Ku i dihet Salah nuk e ka përjashtuar mundësinë që një ditë të luajë për Barcelonën ose Real Madridin. Mohamed Salah po shijon n
Zhbllokohet supersfida, Liverpool-Tottenham (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Tottenham. Për skuadrën e Klopp relizoi Salah. /albeu.com/
Salah thyen rekordin e Gerrard në Champions Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah është bërë golashënuesi më i mirë i gjitha kohëve në Ligën e Kampionëve për "Të ku
Liverpool "poker" Wolves, kampionët marin kreun (VIDEO) Liverpool ka shktërruar 4-0 Wolves. Mohamed Salah zhbllokoi rezultatin pas 24 minutave lojë, rezultat me të cilin s
Prishet atmosfera, Salah acarohet me Klopp pasi e hoqi nga fusha (VIDEO) Liverpuli i këtij sezoni që duket se nuk ka të njëjtën “fytyrë të frikshme” ashtu si edhe në sezonin e shkuar. Në di
Nga Emiliano Sala te Chapecoense, rrëzimet e avionëve që tronditën futbollin (FOTO LAJM) Kanë kaluar katër vjet që prej kur ndodhi një prej tragjedive më të mëdha në futbollin botëror. Më 28 nëntor të vitit
Juventusi vazhdon të ëndërrojë transferimin e Salah Mohamed Salah është ëndrra e madhe e Juventusit, por transferimi i tij nuk do të jetë aspak i lehtë. Sulmuesi egjipti
Më në fund një lajm i mirë për Liverpool, e konfirmon Klopp: Salah ka rezultuar negativ nga Covid-19 Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, tha se Mohamed Salah ka rezultuar negativ në testimet e bëra dhe do të bëj prap te
"Lojtari më i mirë i shekullit 21-të", CR7 dhe Messi sfidojnë emrat e mëdhenj Ronaldo, Messi, Ronaldo "Fenomeni" Zidan, Shevçenko, Salah etj do të konkurojnë për çmimin e "Lojtarit të shekullit të 2
U infektua në dasmën e vëllait, Klopp i del në mbrojtje Salah Jurgen Klop refuzoi që ta kritikojë sulmuesin e tij Mohamed Salah, i infektuar me Koronavirus pasi mori pjesë në dasmën
Ish-ylli i Egjiptit nuk ia përton Salah: Neglizhent ndaj Koronavirusit Pavarësisht pauzës për shkak të ndeshjeve të kombëtareve, nuk është një moment i mirë për Liverpoolin. Në rikthimin nga
Pozitiv me Covid-19, mjeku tregon gjendjen e Salah Skuadra e Liverpoolit pranoi një lajm aspak të mirë të premten në mbrëmje, pasi sulmuesi i tyre Mo Salah doli pozitiv me
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi