999 rezultate për

sajmir

21 vite më parë, si dukej Enedi Tarifa ku këndonte (FOTO LAJM) Këngëtarja Eneda Tarifa është padyshim një ndër artiset më të njohura dhe të dashura, këngët e së cilës dëgjohen shumë
Zhdukja e dy burrave në Shkodër, gruaja rrëfen telefonatën misterioze Zhdukje misterioze konsiderohet ajo e Gëzim Hysajt dhe nipit të tij Agron Molla në Shkodër. Bashkëshortja e Gëzimit,
I dënuar më parë për vjedhje, si u kap mat me drogë 27-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 27-vjeçar në Bulqizë pasi u kap në flagrancë teksa lëviste me makinë pa patentë. I arr
PD reagon ndaj deklaratës së Xhafajt/ Foli si Sajmir Tahiri para arrestimit, frikë nga ligji anti-mafia Partia Demokratike ka reaguar lidhur me deklaratat e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, duke bërë një paralelizëm me
Denoncimi: Presion për të mos folur Rama, kë po takon fshehtas Tahiri në Bllok Ish kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka zbuluar "takimin" e fshehtë në Bllok. Berisha shk
SKANDAL/ Sajmir Tahiri i emëroi 11 propozime deputetit Ulsi Manja në Polici Kreu i Komisionit të Ligjeve, z.Ulsi Manja duket është i përfshirën në aferën e emërimeve politike në Policinë e Shtetit
Deputeti i PD-së: 3 emrat që pengojnë arrestimin e ish-oficerëve të policisë Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri ka akuzuar drejtpërdrejtë për mosarrestimin e tre ish-oficerëve të Polic
Ironia e deputetit: Në Gjermani ka ikur Saimiri shofer, jo Saimiri ministër Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri vazhdon të jetë në Gjermani pavarësisht se është nën hetim nga Prokuroria e Krime
Gardisti: Gruaja e Saimir Tahirit prishi provat në zyrën e ish-ministrit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar një mesazh që i ka ardhur ng
Berisha publikon fotografinë: Saimir Tahiri me biznesmenin e 1 milionë dollarëve Kreu i PD-së Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar një skandal ku sipas tij një të riu në Elbasan
Artan Hoxha: Sajmir Tahirin donin t’a arrestonin që në 2016 Gazetari Artan Hoxha tregon me detaje një tentative, sipas tij, për arrestimin e ish-ministrit të brendshëm, Sajmir Tahi
Militantja “çmendet” për Tahirin: I hëngërt kanceri ata që duan të të burgosin ty! Ditën e sotme ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pret vendimin e madh nëse do të arrestohet apo jo. Pavarësisht
Berisha: Familjarët e Tahirit janë bosët e trafikut të drogës në Vlorë Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social “Facebook”, disa nga statuset e denoncimeve të “qytetarëve di
Atentati në Lushnjë, Sajmir Xhelili rrëfen detaje të pathëna më parë Një nga pistat kryesore të policisë për atentatin në lushnjë ishte fakti se shënjestër e atentatit të ketë qenë Sajmo (S
Nuk i dha post ministror, Rama kërkon ndihmën e Tahirit Kryeministri Edi Rama teksa ka prezantuar platformën e bashkëqeverisjes ka treguar se për këtë do të ndihmojë Sajmir T
Avokatët japin alarmin: Po lirohen nga burgu persona të rrezikshëm Mijëra dosje qëndrojnë të pashqyrtuara që nga viti 2015 në Gjykatën e Lartë si pasojë e mungesës së gjyqtarëve. Kreu i S
A ka lidhje vrasja e Kreshnikut me ekzekutimin e ish drejtorit në OSHEE, Sajmir Jaku? Në kohën kur vrasja e Kreshnik Gjinit në Belgjikë vijon të jetë e pazbardhur. Detaje të tjera mësohen nga autoritet p
Ky është Sajmiri që tentoi të çonte armët drejt Anglisë (FOTO LAJM) I dyshuari për kalimin transit të armëve nga aeroporti i Rinasit quhet Sajmir Cullhaj, 32 vjeç dhe ai është paraqitur
Suela harron Sajmir Çilin, në krahët e biznesmenit shqiptar (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm pak muaj që nga ndarja e bujshme e këngëtares Suela Kalaja dhe Sajmir Cili. Ata të dy nuk pushuan s
Sajmir Çili denoncoi ish-gruan për rrahje, shpallet e pafajshme Suela Kalaja (FOTO LAJM) Një nga divorcet më të vështira të “showbiz”-it ka qenë pa diskutim ai mes dy këngëtarëve, Saimir Çili dhe Suela Kalaja.