999 rezultate për

saimir

Çmendi vajzat e "Love Story", Saimirin do ta shohim së shpejti në serialet turke? (FOTO LAJM) Saimir Kasemi, ‘princi modern’ i emisionit të ri në “Tv Klan”, “Love Story”, është kthyer në personazhin më të komentuar
"Të jap një puthje në buzë", Saimiri refuzon binjaken në "Love Story" (FOTO LAJM) Saimiri i "Love Story" zgjodhi njërën ndër dy binjaket konkurrente për një takim të shkurtër. Ai zgjodhi Silvanën, sepse
Nxehet situata në "Love Story", çfarë ndodhi në takimin intim mes Saimirit dhe Enxhit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" në Tv Klan, Saimiri ftoi njërën ndër vajzat, Enxhin në një dhomë masazhi. Vajza i
"Saimiri më shkruajti në mes të natës", Klea nxjerr gjithë "të palarat" pas eliminimit (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugët
U eliminua nga Saimiri, flet Juli: Më bëri përshtypje Alketa (FOTO LAJM) Juli dhe Klea ishin dy konkurrentet që Saimiri vendosi të eliminonte në natën e dytë të spektaklit “Love Story” në TV Kl
"Tani do më njohin", Kleas nuk i del e keqja pas eliminimit nga Saimiri (FOTO LAJM) Dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri mbrëmjen e djeshme, duke përfunduar kështu rrugëti
Historia e Saimirit, djalit të pasur me prindër të divorcuar që kërkon nuse në televizion (FOTO LAJM) Njihuni me beqarin e “Love Story”, princi modern që do të rrëmbejë zemrat e shumë vajzave. Kështu e bëri produksioni nën
"Iu turrën Saimirit", Ariana reagon pas akuzave të binjakeve (FOTO LAJM) Binjaket e "Love Story" morën të gjithë vëmendjen me komentin e tyre mbi vajzat e kastit, duke e cilësuar sjelljen e tyr
"Iu turrën Saimirit", binjaket reagojnë ashpër ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së hënës u transmetua pjesa e parë e formatit më të ri në Tv Klan, "Love Story". 18 vajza konkurrojnë me njër
Saimiri çmendi vajzat në "Love Story"? S'keni parë ende babain e biznesmenit (FOTO LAJM) Ne TV Klan nisi spektakli "Love Story", formati i cili mbërtheu publikun para ekranit. Në qendër të këtij formati është
Kush është Albana dhe Silvana, binjaket që duan të joshin njëkohësisht Saimirin (VIDEO) Silvana dhe Albana janë dy motrat binjake që kanë vendosur të bëjnë për vete Saimirin, “princin e kaltër” të Show-t më t
Kush do t’ia rrëmbejë zemrën Saimirit? Njihuni me 18 vajzat e "Love Story" (VIDEO) Mbrëmjen e sotme "mori rrugë" formati më i ri në Tv Klan, "Love Story" nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu. Protagoni
Saimir Tahiri kërkon nga Gjykata e Lartë pushimin e çështjes Gjykata e Lartë ka regjistruar rekursin e bërë nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe ish-drejtori i Policisë
Arrestohet biznesmeni Saimir Taullau, rival i Aldo Bares Policia e Maqedonisë ka arrestuar sot shtetasin shqiptar Saimir Taullau. Në ngarkim të biznesmenit nga Lushnja ka pa
Denoncimi me foto i Saimir Tahirit, reagon policia Pas denoncimit të ish-Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, teksa publikoi dy foto të nje makine që terhiqte zvarrë një
Makina i rrotullohet 180 gradë në ajër, gjen vdekjen 35 vjeçari shqiptar Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një shqiptari në Itali. Makiana e tij sipas mediave fqinje, ka dalë nga rrug
Gjykata lë në burg dy vëllezërit, flet babai: E punësova vetë si taksist të familjes! "Familja e Abdulla Budllës më ka borxh nëse ka prekur nderin e familjes time". Kështu shprehet mes tronditjes dhe hut
Saimir Tahiri shënon "golin e javës" (VIDEO) Ish-ministri Saimir Tahiri ka nisur pushimet bashkë me familjen në Jug të Shqipërisë. Në një kohë kur betaje e tij l
I publikoi foton në parcelën me kanabis, Tahiri i përgjigjet Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim ditën e sotme në rrjetin social Facebook me një fotomontazh të ish-min
Prag "betejës" me gjyqin, Saimir Tahiri nis pushimet (FOTO LAJM) Saimir Tahiri duket se ka filluar pushimet si për të rikuperuar energjitë para 'betejës' që e pret me gjyqin. Ish-mi