999 rezultate për

saied

Nuk do i besoni syve, por po! Shikoni sa shumë ka ndryshuar Hueyda El Saied (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë ka rënë në sy me kaçurelat e saj, por këtë herë është shfaqur me një look krejtësisht ndryshe. Balerina
Ditëlindje në kohë koronavirusi, s'do ta besoni sa vjeç mbushi Hueyda El Saied (VIDEO) Hueyda El Saied ka festuar ditën e djeshme 45-vjetorin e saj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Hueyda ka zbuluar
"Gëzuar ditëlindjen babi", djali i Hueyda El Saied surprizon partnerin e ri të mamasë (VIDEO) Pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, balerina Hueyda El Saied nisi romancën e re me partnerin e saj, Thierry-n. T
Hueyda El Saied publikon videon më të bukur të djalit, nënë e bir ndajnë të njëjtin pasion (VIDEO) Hueyda El Saied ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me djalin e saj, Gabriel. Me ndjekësit e saj në rrje
Merret me para, ky është i dashuri i Hueyda el Saied (FOTO LAJM) Hueyda el Saied mbetet një nga artistet shqiptare më të komentuara në media e sidomos vitin e kaluar për ndarjes nga bas
Hueyda El Saied fillon punë të re në Luksemburg (FOTO LAJM) Para disa muajsh, emri i Hueyda El Saied ishte në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes së saj nga babai i të biri
U divorcua për shkak të tradhëtisë, Hueyda rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Michel Tamisier,ishte partneri që Hueyda zgjodhi si bashkudhëtar në jetën e saj, me të cilin do të bënte edhe një fëmijë
Habit Hueyda El Saied: Mami shiste gjakun se s’kishim bukë të hanim (VIDEO) Hueyda El Saied sot e ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up ka rrëfyer për herë të parë jetën e saj të vështirë. Aj
Si nisi dhe përfundoi historia e dashurisë mes Hueyda El Saied dhe partnerit te saj (FOTO LAJM) El Saied dhe Tamisier janë njohur 5 vite më parë, në një lokal elegant në Paris, ku ajo ndodhej me një mikeshën e saj. T
Trembet keq Hueyda El Saied, piloti braktis uljen në momentin e fundit Hueyda El Saied e cila njihet ndryshe edhe si një balerinat e para shqiptare ka treguar se çfarë i ka ndodhur gjatë një
Njihuni me vogëlushin kaçurrels dhe të ëmbël të Hueyda El Saied (FOTO LAJM) Vajza e shumë talenteve Hueyda El Saied ka një motiv të bukur për të shijuar jetën. Që pas lindjes së djalit të saj
Hueyda El Saied shuan kureshtjen: Ja ku u njoha me bashkëshortin tim (FOTO LAJM) Hueyda El Saied ka shuar kërshërinë e ndjekësve të saj, sesi ajo është njohur me bashkëshortin e saj, me të cilin ka edh
Hueyda El Saied: Pas spektaklit, Misheli u gëzua se do të gatuaj për të Hueyda El Saied garoi “Në një Javë” për një kauzë në ndihmë të fëmijëve të qendrës TISS (qendër psiko-sociale për fëmijë
Shpërthen Hueyda El Saied: Nuk rrihet në Tiranë, mezi pres të iki...(FOTO LAJM) Gabrieli është ndryshimi i madh i Hueyda El Saied, ku gjithë ndjenjat janë ngjallur. Por për një çast ajo ka shpërthyer,
Hueyda El Saied, urim special për djalin (FOTO LAJM) Hueyda El Saied i ka dedikuar një urim të veçantë djalit të saj Gabriel, i cili sot mbush gjashtë muajsh. Duke publi
Hueyda El Saied shfaq djalin (FOTO LAJM) Vajza e ekranit Hueyda El Saied ka publikuar në Facebook foto të shumta ku shihet bashkë me djalin e saj Gabriel. Te
Hueyda El Saied sjell në jetë një djalë (FOTO LAJM) Hueyda El Saied është bërë nënë. Ajo ka sjellë në jetë djalin Gabriel. Hueyda e ka ndarë gëzimin me të gjithë miqtë e sa
Hueyda El Saied larg skenës, tashmë me pushime Kemi kohë pa e parë aktive në skenat shqiptare prezantuesen dhe ish show girl-in e njohur Hueyda El Saied, e cila ka koh
Për ku udhëton Hueyda El Saied? (FOTO LAJM) Prezantuesja dhe ish show girl e njohur Hueyda El Saied, e cila ka kohë që ka hequr dorë nga impenjimet e saj në Shqipër
Hueyda El Saied vazhdon të jetë single Hueyda El Saied vazhdon të jetë single. Në një intervistë për Mapo-n ajo rrëfen jetën e saj e cila është e mbushur me pl