999 rezultate për

sahiti

Është vetëm një manekin, por gëzon miliona ndjekës në Instagram Në grupin e njerëzve më të ndjekur shqiptarë, një prej tyre është më i veçantë se të tjerët. Nuk është as këngëtare e nj
Në urimin për bashkëshorten, Valdrin Sahiti zbulon "sekretin" e ëmbël (FOTO LAJM) Në 2018-tën Valdrin Sahiti u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Edita Ramadani, lindi një vajzë bukuroshe, Be
E çuditshme, manekini shqiptar që ka mbi 1.7 milion ndjekës Në grupin e njerëzve më të ndjekur shqiptarë, një prej tyre është më i veçantë se të tjerët. Nuk është as këngëtare e nj
E veshur nga Valdrin Sahiti, Paris Hilton shkëlqeu mbrëmë në AMAs (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e përvitshme e ndarjes së çmimeve AMAs. Nën rregulla strikte për shkak të emergje
Sahiti: Vitin e ardhshëm të jemi të kompletuar, fitorja e dedikohet Challandes E treta e vërteta. Pas disfatave në vëllazëroren ndaj Shqipërisë, dhe ndeshjen ndaj Sllovenisë, Muharrem Sahiti mori fit
Ndeshja me Slloveninë, Sahiti: Kemi shumë mungesa, ndeshja do të jetë e vështirë Ndihmës trajneri i Kosovës, Muharrem Sahiti iu drejtua mediave në konferencë për shtyp, një ditë para takimit ndaj Sllov
"Bastardimi", Valdrin Sahiti do ta zhdukte këtë trend që e shohim çdo ditë Valdrin Sahiti është një ndër stilistët më të talentuar të trojeve shqiptare. Suksesi i tij i ka kaluar kufijtë dhe pers
Pas "zhdukjes", Elvana Gjata rikthehet me fjalë zemre për mikun e saj (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Elvana Gjata numëron një sërë këngësh që janë kthyer menj
Shërohet nga koronavirusi, menaxheri i "Babastars" ka disa fjalë për të thënë (FOTO LAJM) Me datë 17 Qershor menaxheri i grupit të njohur "Babastars", Dekorim Sahiti njoftoi se ishte infektuar nga Koronavirusi.
Infektohet me koronavirus menaxheri i grupit "Babastars" Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë
Nuk mungoi as në Oscar 2020, Valdrin Sahiti "vesh" një tjetër sukses ndërkombëtar (FOTO LAJM) Të gjithë mezi e kanë pritur ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Ashtu si ndodh gjithmonë, një rëndësi e veça
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
Miku i Elvanës zbulon mashtrimin në Festival: Na thanë që juria ishte e huaj e s’e njihte askush Stilisti Valdrin Sahiti ka reaguar një ditë pas ndarjes së çmimeve të Festivalit të 58-të të RTSh-së, ku mikja e tij Elv
U dëmtua me Fenerbahcen, Muriqi vendos për Kosovën Kosova do të luaj javën e ardhshme dy ndeshjet "jetike" për kualifikimin në Euro 2020. Vedat Muriqi kishte pësuar një
Policia serbe plagos rëndë një shqiptar Sipas këshilltarit Komunal të Medvegjës, Florim Sahiti, Policia serbe sot ka plagosur rëndë Milazim Muratin nga Gërbaci
"Dua të jem burrë më i mirë", Valdrini Sahiti surprizon gruan (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë një nga çiftet që kanë shumë vite së bashku. Gjithnjë në mbës
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Valdrin Sahiti vesh Cardi B dhe reperja nuk mund të dukej më bukur se kaq (VIDEO Gjithçka nisi pak kohë më parë me një follow në Instagram dhe tani janë bërë bashkëpunëtore. Besojeni ose jo, dizajnu
Për herë të parë, Valdrin Sahiti tregon SMS e tij me Cardi B Cardi B i habiti të gjithë shqiptarët kur i bëri “follow” në Instagram stilistit shqiptar, Valdrin Sahiti. Mirëpo C
Valdrin Sahiti feston ditëlindjen, gruaja i kërkon falje (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti po feston sot ditëlindjen e tij të 32-të. Ai është dizajneri më i kërkuar i vendit, por përveç biznesi