999 rezultate për

sahit

Nuk mungoi as në Oscar 2020, Valdrin Sahiti "vesh" një tjetër sukses ndërkombëtar (FOTO LAJM) Të gjithë mezi e kanë pritur ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscars 2020”. Ashtu si ndodh gjithmonë, një rëndësi e veça
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
400 euro duhet të paguajnë banorët për kolaudimin e ashensorëve Duke nisur nga ky muaj, pallatet që do të ndërtohen do të duhet të jenë të markuar me markën CE. Kryeinspektori i Mbikqy
Miku i Elvanës zbulon mashtrimin në Festival: Na thanë që juria ishte e huaj e s’e njihte askush Stilisti Valdrin Sahiti ka reaguar një ditë pas ndarjes së çmimeve të Festivalit të 58-të të RTSh-së, ku mikja e tij Elv
U dëmtua me Fenerbahcen, Muriqi vendos për Kosovën Kosova do të luaj javën e ardhshme dy ndeshjet "jetike" për kualifikimin në Euro 2020. Vedat Muriqi kishte pësuar një
Policia serbe plagos rëndë një shqiptar Sipas këshilltarit Komunal të Medvegjës, Florim Sahiti, Policia serbe sot ka plagosur rëndë Milazim Muratin nga Gërbaci
"Dua të jem burrë më i mirë", Valdrini Sahiti surprizon gruan (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë një nga çiftet që kanë shumë vite së bashku. Gjithnjë në mbës
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Valdrin Sahiti vesh Cardi B dhe reperja nuk mund të dukej më bukur se kaq (VIDEO Gjithçka nisi pak kohë më parë me një follow në Instagram dhe tani janë bërë bashkëpunëtore. Besojeni ose jo, dizajnu
Dëgjova një vajzë që tha vdiqa! Sahit Dollapi rrëfen si u rrah nga policia Sekretari Organizativ i PD Sahit Dollapi në një lidhje telefonike me gazetarin Ylli Rakipi në emisionin “Të paekspozuar”
Dhuna ndaj Sahit Dollapit, Strazimiri paralajmëron Sandër Lleshajn Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri është ndalur edhe sot te dhuna e policisë ndaj sekretarit organizat
U dhunua gjatë protestës, Sahit Dollapi i nënshtrohet operacionit (VIDEO) Gjatë protestës së të shtunës, Sekretari Organizativ i Partisv Demokratik, Sahit Dollapi u dhunua nga efektivët e polici
Rudina kujtohet pas dy ditësh: Dënoj dhunën ndaj Dollapit Statusi i Rudina Hajdarit dy ditë më parë fill pasi kishte përfunduar protesta e opozitës ku tha se dhuna nuk është zgji
Berisha: Sahit Dollapin e rrahën kriminelë me uniformë (VIDEO) Ish-Kryeministri Berisha i është rikthyer ngjarjes së dy ditëve më parë ku gjatë protestës së opozitës, FNSH rrahën me s
Rama: E turpshme që incidentin me Sahit Dollapin ta kthesh në histeri kundër policisë Kryeministri i vendit, Edi Rama, në konferencë për mediat për të komunikuar në lidhje me zhvillimet e fundit në vend. Ky
Basha sërish vizitë Dollapit: Jemi pa gjumë por protesta do të mbahet Kreu i Partisë Demokratike ka vizituar sërish në spitalin e Traumës, Sekretarin Organizativ të Partisë Demokratike, Sahi
Si në 21 Janar! Momenti kur FNSH shkrin në dru Sahit Dollapin (FOTO LAJM) Dita e sotme ka sjellë në mendjen e qytetarëve demonstratën e 21 janarit, por për fat të mirë mungojnë viktimat. Zjarr,
Për herë të parë, Valdrin Sahiti tregon SMS e tij me Cardi B Cardi B i habiti të gjithë shqiptarët kur i bëri “follow” në Instagram stilistit shqiptar, Valdrin Sahiti. Mirëpo C
Operacioni i zbulimit tek Kryeministria i bërë mbrëmë vonë nga deputetët e PD Gazmend Bardhi dhe Sahit Dollapi, inspektuan godinën e Kryeministrisë gjatë orëve të vona të natës së djeshme duke u për
Valdrin Sahiti feston ditëlindjen, gruaja i kërkon falje (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti po feston sot ditëlindjen e tij të 32-të. Ai është dizajneri më i kërkuar i vendit, por përveç biznesi