E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

sahin

Arda Turan dënohet me burg (VIDEO) Futbollisti i njohur turk, Arda Turan, që ka luajtur edhe me Atlético Madrid dhe Barcelona, është dënuar sot me dy vite
Arda Turan rrezikon 12 vite burg Arda Turan rrezikon burgun.32 vjecari mund të marrë një dënimderi në 12 vite teksa është vënë nën akuzë se e kishte sul
Tifozët e Borussia Dortmundit, nderojnë Nuri Sahinin (VIDEO) Borusia e Dortmundit fitoi dje 2-1 ndaj Werder Bremen duke vijuar kryesimin ne kampionatin gjerman te futbollit. Por
Aksident i frikshëm në Turqi, shumë të vdekur dhe të plagosur Guvernatori Vasip Sahin u tha reporterëve përmes një fjalimi të transmetuar edhe në televizion se, “46 persona mbetën të
Për të gjithë fansat e Xhansusë vjen lajmi i mirë, së shpejti në një tjetër serial Bëri bujë në Shqipëri telenovela FAte të Kryqëzuara dhe mesa duket, personazhi më i ëmbël i këtij seriali truk, do të vi
Momenti i shpërthimit në Stamboll (VIDEO) Sot në Stamboll ka patur një shpërthim të fuqishëm në një metro, pranë stacionit Bajrampasa. Guvernatori i Stambollit
Gundogan pa fat në dashuri, ndahet nga kjo bukuroshe (FOTO) Ilkay Gundogan është i pafat në dashuri. Mesfushori gjerman i ka dhënë fund lidhjes 3 vjeçare me bukuroshen turke, Sila
Sahin: Pirlo na prishi planet në Torino Mesfushori turk i Borussias së Dortmundit Nuri Sahin mendon se skuadra e tij nuk do ta kishte humbur sfidën e parë të ru
Dortmund mposht Mainzin (VIDEO) Borusia Dortmund ka arritur të mposhtë Mainzin me rezultatin e përgjithshëm 4-2. Pjesa e parë ka përfunduar me rezult
7 milionë Realit, Sahin është i Borussias Mungon vetëm zyrtarizimi por siç raporton prestigjiozia gjermane "Kicker", Borussia Dortmund është pranë blerjes përfund
Sahin: Reali ka 10 vjet që flet për "Dhjetën" Gjysëmfinalja e Champions League mes Borussia Dortmund dhe Real Madrid do të jetë shumë e veçantë veçanërisht për mesfus
Sahin mund të luajë kundër Real Madrid Nuri Sahin mund të luajë ndaj Real Madrid në gjysmëfinalet e Champions League. I huazuar tek Borussia Dortmund, lojtari
Sahin do Champions-in U rikthye pas dy viteve te Real Madrid e Liverpool dhe tashmë kërkon të rifitojë besimin e tifozëve pas largimit në viti
Turqi, parandalohet atentati ndaj kryeministrit Erdogan Policia turke ka arrestuar shtatë persona të akuzuar për planifikimin e sulmeve kundër kryeministrit Rexhep Tajip Erdoga
Klopp: Nuk mendoj për Realin Trajneri i Borussia Dortmund, Jurgen Kloop është shprehur se Real Madrid nuk është një opsion për të në këtë moment, ndë
Mourinho dhe Alonso shtynë Sahin drejtë Liverpool Mesfushori turk Nuri Sahin është shprehur se shtysat për të shkuar drejtë Liverpoolit i ka marrë nga Mourinho dhe Alonso
Zyrtare, Sahin kalon tek Liverpool Klubi i Liverpoolit ka zyrtarizuar marrëveshjen për transferimin e mesfushorit turk të Real Madridit, Nuri Sahin. Sipas
Brënda 24 orësh Sahin te Arsenal Arsenal do të zyrtarizojë transferimin në formë huazimi të fantazistit turk, Nuri Sahin brënda 24 orëve të fundit. Lajmi
Arsenal huazon Nuri Shahin Shkuarja e Aleks Song në Barselonë e ka shpejtuar rrjedhën e zhvillimeve në Arsenal, kështu nga çasti në çast ndryshojn
Sahin mes Milanos dhe Premier League Interi, Milani, Arsenali dhe Liverpool janë vendosur në ndjekje të Nuri Sahin, mesfushorit të Real Madrid, që pas një se