999 rezultate për

saez

Neymar rikthehet në Barcelonë me modelen Noa Saez (FOTO LAJM) Momentet e vështira për Neymar duket se kaluan. Pasi zgjidhi cështjen e akuzave për përdhunim dhe rifitoi zemrën e tifoz