999 rezultate për

sadushi

Kush është zyrtari në takimin me Çilin?! Reagon Sokol Sadushi Sokol Sadushi ka reaguar pas deklaratës së Partisë Demokratike ku i kërkonte të japë shpjegime publike për pozicionin e
I vranë vajzën në Francë, apeli i nënës shqiptare Pas lajmit të kobshëm se vajza e saj Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe e djegur në një pyll të Francës, e ëma, Fatimja
Zbërthehet grupi kriminal në Sarandë, ja si futej droga në Greqi Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan dje një megaoperacion antidrogë në Sarandë ku arrestuan 10 persona,të cilët dys
Kontriboi për rikonstruksionin e konvikteve, Bashkia e Tiranës nderon familjen Sadushi Thirrjes së kryeministrit Edi Rama dhe Bashkisë së Tiranës për të dhënë një dorë në rikonstruksionin e konvikteve në “Qy
Kontriboi për rikonstruksionin e konvikteve, Bashkia e Tiranës nderon familjen Sadushi Thirrjes së kryeministrit Edi Rama dhe Bashkisë së Tiranës për të dhënë një dorë në rikonstruksionin e konvikteve në “Qy
Si u përpoq të vetëvritej në burg 4 herë brenda javës shqiptari Në lidhje me vdekjen e shqiptarit Ndriçim Sadushi, i cili u gjet i pajetë në qelinë e tij në një burg të sigurisë së lar
Gjendet i vdekur në burg vrasësi i trefishtë shqiptar në Britani Ndriçim Sadushi është gjendur i vdekur në burgun e Sigurisë së lartë në Britaninë e Madhe pasi ishte dënuar për 3 vrasje
Sokol Sadushi the new head of Albanian Magistrates' School Sokol Sadushi has been selected as head of the School of Magistrates by the school board. On the basis of the legal chan
Sokol Sadushi në krye të Shkollës së Magjistraturës Sokol Sadushi është zgjedhur në krye të Shkollës së Magjistraturës nga bordi i kësaj shkolle. Në bazë të ndryshimeve lig
Zaganjori drejt rrëzimit, në lojë një tjetër gjyqtar Kur parlamenti vendosi që raundi i dytë për votimin e Presidentit të bëhet paraditen e të hënës së 4 qershorit, në orët
Sadushi para gjykatës: Nuk jam Sadushi Ndricim Sadushi i arrestuar në Londër nga policia britanike pretendon se ai nuk është Ndricim Sadushi. Gjate seancës së
Gjyqtarët vazhdojnë punën pa mandat Në Gjykatën Kushtetuese janë katër gjyqtarë pa mandat. Ata janë Sokol Sadushi, Petrit Plloçi, Xhezair Zaganjori dhe Admi