999 rezultate për

sadiku

Sadiku në superformë, tund rrjetën me Malagan (VIDEO) Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë Armando Sadiku është kthyer sërish te goli. Futbollisti i Malagës vendosi në bara
Spektakolar Sadiku, realizon supergol në Spanjë (VIDEO) Malaga është duke fituar me rezultatin 2-1 ndaj Mirandes në takimin e vlefshëm për kampionatin “La Liga 2”. Armando
Sadiku dashurohet me golin, tund sërish rrjetën për Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, duket se është dashuruar me golin në Ligën e Dytë spanjolle. 28-vjeçari ka gjetur
Tifozët e Malagas të "dashuruar" me 2 shqiptarët e ekipit Skuadra e Malagas ka zhvilluar një gjysmë sezoni për t’u harruar në “Segunda Division”. Ekipi spanjoll ndodhet në vendi
Armando Sadiku shënon përsëri për Malagan (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Malagas dhe Lugos, e vlefshme për javën e 21-të në Ligën e dytë spanjolle. Arma
Nga grushtimi i arbitrit deri te goli në "EURO 2016", Sadiku rrëfen gjithçka Malaga po lufton për mbijetesën në Ligën e Dytë spanjolle dhe Armando Sadiku është bërë idhulli i ri në ekipin spanjoll.
Realizoi dy gola, flet Sadiku: Dua të falënderoj të gjithë shokët e skuadrës Armando Sadiku i dha fitoren Malagas me dy golashin e realizuar ndaj Tenerifes në Segunda Division (2-0). Sulmuesi sh
Sadiku realizon dopietë dhe i dhuron fitoren Malagas (VIDEO) Armando Sadiku vazhdon të shënojë me fanellën e Malagas. Pas golit të parë në minutën e 27 sulmuesi i kombëtares shqi
Fantastik Sadiku, tund rrjetën për Malagan (VIDEO) Armando Sadiku nuk zhgënjen. Sulmuesi i Shqipërisë është përgjigjur në mënyrën më të mirë të mundshme duke realizuar në
Sadiku i papërmbajtshëm, gjen rrugën e rrjetës me Malagan (VIDEO) Armando Sadiku u shpreh pak ditë më parë se dëmtimi e la jashtë kombëtares në dy ndeshjet e fundit të kuqezinjve, ndërsa
"Nuk mund të shkoja në kombëtare", Sadiku komenton dështimin në Europian Armando Sadiku ishte mungesa e madhe e kombëtares shqiptare në dy takimet mbyllëse të kualifikueseve të Euro 2020. Su
Malaga në krizë të thellë, Sadiku luan në humbjen ndaj Alcorcon Sot është luajtur sfida e Segunda Divizion, Alcorcon-Malaga që ka përfunduar me fitoren e skuadrës vendase me rezultatin
Nuk ndalet Sadiku, tjetër gol me Malagan (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, ka gjetur rrugën e rrjetës në sfidën e sotme ndaj Deportivo La Korunjës, duke i s
Kjo është arsyeja pse Sadiku nuk luajti me Kombëtaren në ndeshjet e tetorit Armando Sadiku, doli ditën e sotme në një konferencë për shtyp, para ndeshjes që Malaga e tij luan në udhëtim këtë fundj
Tundi rrjetën me Malagan, Sadiku tregon pse kërkoi zëvendësimin Armando Sadiku ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me fanellën e Malagas në Ligën e Dytë spanjolle. Sulmuesit të Kombëtare
Armando Sadiku bomber, i mjaftojnë vetëm 3 minuta për të tundur rrjetën (VIDEO) Tre minuta dhe Armando Sadiku kalon në avantazh Malagën. Sulmuesi elbasan ka dërguar sinjale pozitive nga Spanja për
Ku je të q****a kokën tënde”, si takohet Bare me Rey Manajn (VIDEO) Një përballje shqiptarësh ishte ndeshja e djeshme mes Albacetes dhe Malagas. Armando Sadiku dhe Kejdi Bare luajnë për
Rei Manaj shënon në Spanjë, mposht Malagën e Sadikut (VIDEO) Rei Manaj ka shënuar një gol në sfidën mes Albacetes së tij dhe Malagës së Armando Sadikut e Keidi Bares. Të tre futb
Sadiku gjen rrugën e rrjetës me Malagën Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku ka shënuar golin e parë me fanellën e Malagas. Në minutën e 53-të, Sadiku ka ka
Malaga nderon publikisht dyshen shqiptare Sadiku-Bare (FOTO LAJM) Dy futbollistët e kombëtares shqiptare Armando Sadiku dhe Keidi Bare nga ky sezon do të luajnë së bashku te Malaga. D